דניאל

8/29/2006 8:50:30 PM

190

עזרה לגבי כסף

האם 3900 דולר יספיקו לטיול של ארבעה חודשיים מהראשון לינואר עד לתחילת מאי. היעדים הם ארגנטינה וצי´לה לקראת הקרנבל ברזיל כאשר יש לי היכן לישון חינם בריו אצל משפחה. משם לבוליביה ומשם לפרו. מפרו אני טס הביתה. הבעיה שמטרידה האם הסכום הנ"ל יספיק. הכסף הוא אך ורק להוצאות

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

בועז

8/29/2006 9:14:55 PM

זה יספיק לך, רק תדע להיות מחושב עם הכסף, תרשום כמה אתה מבזבז בזמן הטיול, בנוסף תקצר את השהיה בצ´ילה כמה שאפשר ואז תרוויח יותר ימים בארצות אחרות אני רק לא מבין איך תספיק את כל המדינות האלה בארבעה חודשים אתה תצטרך לוותר על הדרום בארגנטינה ובצ´ילה(לרדת עד אזור האגמים) ולבקר רק בדרום ברזיל ומשם לבוליביה פרו, ואז אולי תספיק.

דניאל

8/30/2006 7:24:16 PM

הנ"ל אני נוחת בבואנוס בראשון לינואר ובתחילת פברואר מגיע לקרנבל . מה המסלול הכי טוב שאני יכול לעשות ואפילו להאריך את השהייה של הכרטיס כי הוא פתוח. והאם אני נוחת בבואנוס וממריא מלימה לא יעשו בעיות בגלל הכרטיס הכניסה לארגנטינה?

שי

9/3/2006 2:15:56 PM

תהנה מהעיר המופלאה בואנוס איירס אחר כך תעשה את האגמים(ברילוצה והסביבה היפה שלה) משם תחזור לבואנוס ותעלה למפלי האיגוואסו שם חוצים את הגבול לברזיל, בברזיל תסע כבר למקום שתכננת לעשות בו את הקרנבל לגבי הכניסה לארגנטינה אני לא מאמין שיהיה בעיות, רק תלמד להגיד להם בספרדית שאתה מטייל ותראה להם את כרטיס הטיסה חזור מלימה ותסביר להם שלשם את צריך להגיע עד התאריך הנקוב בו.