מתן

10/18/2010 2:44:37 PM

113

כרטיסי טיסה לדרום אמריקה

חברים יקרים אני מתכנן טיסה למשך 4 חודשים בדרום אמריקה אני מתכוון לטוס סביבות ה10 לפברואר (ב7 לפברואר אני ניגש לפסיכומטרי). משום מה היה לי בראש לנחות בסאו פאולו בטיסה ישירה של אל-על ומשמה לזרום דרומה דרך המפלים לארגנטינה השאלה מאיפה כדאי להזמין כרטיסים ואיך עובד הקטע של כרטיס פתוח לשנה. באתר קראתי שבכל מקרה מומלץ לטוס דרך קונקשיינים מאירופה איזה חברה מומלצת? כמה זמן כדאי להזמין מראש איזה זמן המתנה סביר וגם אשמח לעוד טיפים בנוגע להכנות מתי צריך להתחסן איך עובד הקטע של הביטוח וכל זה אם יש אנשים שמתכננים לטוס בתאריכים האלה ומתאים להם אני אשמח

איל

10/19/2010 3:25:43 AM

שלום הרעיון שלך בעיקרון הוא לא רע, אבל... הטיסה הישירה של אל-על היא לרוב יותר יקרה מטיסות דרך אירופה או ארה"ב. בעיה שניה היא התאריך, בסוף פברואר-תחילת מרץ נגמרת העונה בדרום, ולכן עדיף לנחות בבואנוס (שלרוב היא יותר זולה מסאו פאולו או ריו) ולדלג דרומה גדי להספיק כמה שיותר שם. למקבץ השאלות הבא שלך יש לי תשובה אחת: סוכן נסיעות!!! אף אחד בפורום (למעט סוכני נסיעות אם יש פה) לא יוכל לתת לך תשובות מדוייקות וטובות כמו סוכן מנוסה שמכיר את היעדים. אתה יכול לברר עם סוכן כבר עכשיו ולקנות רק בעוד חודשיים שלושה, אבל לא מומלץ להתעקב עם זה יותר מדי. יכול להיות שיהיו תאריכים מסויימים שהמחיר בהם ירד, אבל לרוב המקומות מתחילים להיגמר כחודש וחצי-חודשיים לפני התאריך. בקשר לחיסונים, גש למרפאת המטיילים הקרובה למקום מגורייך בהקדם. יש חיסונים שצריך לקבל פעמיים או שלוש בהפרש של כמה חודשים. גם את הקטע של ביטוח תוכל לעשות דרך סוכן הנסיעות או דרך קופת חולים. לעוד מידע אתה תמיד מוזמן לפנות אליי למייל בכל מקרה שיהיה בהצלחה איל