עדי

10/15/2010 1:37:33 PM

86

מי יודע איך מפרסמים המלצה?

במורו דה סאו פאולו (ברזיל) ישנו במקום מקסים במחיר מקסים ועם בעל בית מקסים וממש הייתי רוצה לכתוב עליו המלצה (עכשיו אני נזכרת שגם ארוחות הבוקר היו מקסימות). מי יודע איך כותבים המלצה? או אפילו יותר טוב - מי יודע איך מוסיפים אותו לרשימה של המלונות המומלצים על ידי האתר? עד שאקבל תשובה אכתוב את המלצתי כאן: המקום ממש ממש מומלץ. מדובר בבחור מקסים בשם איוטו שיש לו פוסאדה לא גדולה (גג 10 חדרים אם אני זוכרת נכון). חדרים מרווחים, נקיים, מפנקים (כמובן שיש טלויזיה, מזגן, מאוורר, מקרר... כל מה שחדרים טובים מציעים). ארוחות הבוקר שהגיש היו טעימות וטריות ומפנקות (כל בוקר משהו מיוחד ושונה במקצת). בקיצור - מקסים. המקום נמצא 10 מטר מהחוף בחוף 3. למקום קוראים pousada barra vento (ברה ונטו או בהה ונטו...). אז לכו על זה ותעשו חיים. ותכתבו לי בבקשה, אם אתם יודעים, איך ממליצים בצורה מסודרת ולא בפורום.

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

ליאורה

10/15/2010 6:42:04 PM

היי אפשרות ראשונה: את יכולה להיכנס לעמוד ה"טיפים"... תעקוב אחרי ההוראות ותוסיף שם את ההוסטל אפשרות שנייה היא לכתוב ב"צור קשר" את המלצתך לצוות גרינגו... והם יוסיפו אותה לרשימת המלונות המומלצים המשך טיול כיפי ליאורה הוסטל "אצליאורה" במר דל פלטה - ארגנטינה