אוראל

10/9/2010 2:43:38 PM

163

עזרה במסלול ארגנטינה וצ´ילה...

אנחנו עושות טיול של חודשיים וחצי, מתחילות בברזיל (סוף נובמבר), בערך שבועיים- שלוש, משם אנחנו רוצות לעבור לארגנטינה דרך מפלי האיוואנסו. ופה בעצם מתחילה לנו בעיה.. איך עושים את כל המעברים בין צ´ילה לארגנטינה? אנחנו רוצות לעשות את הקארטרה אוסטראל מצפון ארגנטינה לדרום. ומה אתם בעצם ממליצלים? מהמפלים להגיע לבואנוס איירס וישר לברילוצ´ה ולהתחיל את הקארטרה או מהמפלים ישר לברילוצ´ה ולהתחיל שם? אבל לא כ"כ ברור לנו הדרכי הגעה לאיזור ברילוצ´ה. מה המסלול שאתם חושבים שכדאי לעשות בין ארגנטינה לצ´ילה? כי ממש הסתבכנו תודה רבה :)

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

adar

10/9/2010 10:19:14 PM

אז לפי מה שאת אומרת נשאר לכם אחרי ברזיל עוד חודש וחצי לארגנטינה צ´ילה אתם לא תספיקו גם את הצפון וגם את הדרום לדעתי אבל ננסה מהמפלים של האיגווסאו תגיעו לבואנוס איירס תהיו שם כמה ימים אח"כ לוקחים אוטובוס ישיר לברילוצ´ה(קונים יום לפני מהתחנה המרכזית) שם מבלים עוד כמה ימים משם לפוקון בצ´ילה חוזרים לברילוצ´ה בארגנטינה משם לאל בולסון בארגנטינה משם מתחילים את הקרטרה אוסטרל באחת מהדרכים שיש... אני ממליצה לכן על הואן כי אתן ממהרות - הוא 5 ימים אח"כ מגיעים לאל צ´לטן בארגנטינה משם לאל קלפטה בארגנטינה משם לפורטו נטלס בצ´ילה 6 ימים(שבהן יש טרק) משם חזרה לארגנטינה לאשוויה לכמה ימים משם בטיסה חזור לבואנוס עוזר לכם? את כל הדרך עשיתן באוטבוסים!! חוץ מהטיסה חזור לבואנוס!

אוראל

10/10/2010 12:58:49 AM

וואי תודה, ממש עזרת :) והאמת שאנחנו לא בקטע של טרקים קשים במיוחד אז אני חושבת שדיי נספיק.. ועוד שאלה.. איפה לדעתך הכי כדאי לעשות צניחה חופשית בארגנטינה?