אורן

9/22/2010 11:37:13 PM

238

קרטרה אוסטרל בואן

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם, קראתי באתר שיש את עידו ולאון שמוציאים ואנים לקרטרה ורציתי לשאול אם יש מישהו שעשה את זה דרכם ויכול לומר מה דעתו על זה? ובכלל לעזור לי לדעת כמה זה בערך עולה? וכמה זמן זה לוקח (זמן קבוע מראש או שתלוי ברצונות הקבוצה?) תודה רבה על כל עזרה שהיא וחג שמח!

morag

9/23/2010 12:04:24 PM

שלום! אני לא מכיר את הוג המדובר,אני כן מכיר את היציאה לקאראטרה אוסטרל עם רכב של החחוה הישראלית באל בולסון! בתקופת העונה הם מוציאים כמה נסיעות כאלה בשבוע ואני שמעתי הרבה דעות חיוביות על העיניין,וגם על החווה עצמה שם שווה מאוד להיות ומשם אתה יכול לצאת עם עוד חברה לנסיעה! את המחיר אני לא יודע בדיוק אך זה לא ממש יותר מדי,מצורף לינק שתוכל לשאול אותם ישירות יובל "רד בואנוס איירס" סוכנות נסיעות וטיולים בארגנטינה ודרום אמריקה טלפון 54-11-41203367 טלפון בארץ המקשר אלינו במחיר שיחה מקומית בארץ במספר 03-9789947 RedBuenosAires.co.il Info@redbuenosaires.co.il

גלעד

9/23/2010 5:50:27 PM

עשיתי את הקרטרה עם ואן מהחווה, ולדעתי זה לא שווה, אלא אם כן אתה רוצה "לסמן וי" על מקומות, כל היום כמעט אתה נוסע בואן עם עוד 18 אנשים, ולדעתי האטרקציות לא כאלה שוות והדרך אומנם יפה, אבל לא משהו מיוחד ששווה לצאת בגללו...אולי אם תשכיר אוטו או תיקח טרמפים (הכי חווייתי לדעתי) אז זה כן שווה אבל בגדול זאת הייתה אחת האטרקציות שהיא הכי אוברייטד בטיול, אז תעשה את החושבים שלך...הואן עצמו עולה 800 פזו לבן אדם (נכון לנובמבר 2009), וכל המקומות לינה, אטרקציות, אוכל וכו אתה משלם בנפרד ככה שזה יוצא די יקר כל העסק...וזה לוקח בערך שבוע..

sela

9/24/2010 12:20:57 PM

יש אפשרות לעשות את הקרטרה בוואן דרך החווה גם מדרום לצפון?

adar

9/24/2010 11:12:59 AM

שלום, ני גם נסעתי בוואן - ארגנו את הז דרך ברילוצ´ה - דרל המסעדה של החווה הישראלית באל בולסון זה עלה לנו 800 פזו יש המון יתרונות וחסרונות... אבל בכללי אני לא ממליצה לעשות את הז בואן.. אחרי שסיימתי אצ הטיול בואן וכמה שבועות אח"כ ששמעתי על חוויות של אנשים שעשו את זה בטרמפים ובאוטוסוסים פשוט התבאסתי... אני מאוד ממליצה על חווית הטרמפים ... ככה אתה באמת חווה את הדרך המדהימה הזאת! וגם פוגש אנשים בדרך! הוואן הוא נוח, הוא מהיר, אתה נוסע רק עם ישראלים (בדר"כ) , עם חברים שלך... אתה יודע איפה אתה עוצר... אתה עושה את האטרקציות העיקריות.. את הבאמת רואה את כל המ שצריך אבל זה קשה להיות בוואן אחד עם עוד 10 איש שכבר נמאס לך מהם אחרי כמה זמן... וכל היום זה נסיעות בעיקר.. לא נחים.. לא עוצרים במקום אחד הרבה זמן ממליצה בטרמפים וזה לא כזה מפחיד כמו שזה נשמע - אניז וכרת שממש הלחיצו אותנו לגבי הטרמפים שזה מפחיד והכל.. אבל זה לא.. פשוט לא ללכת לבד ולא בלילה...

יותם

9/24/2010 4:01:30 PM

אהלן טיול בואן = טיול שנתי, לטוב ולרע; צ´או, יותם