ניר

9/6/2010 8:58:49 PM

192

לרדת דרומה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם אני מתכוון לנחות בואנס איירס בתחילת נובמבר אני יודע שאני צריך להיות בין יומים לשלושה בעיר 1.האם אני צריך להזמין מקומות לשינה מהארץ או שאני יגיע לשם ויהיה לי מקום? 2. איך מגיעים לאושיווה בטיסה או אוטובוס? וגם כמה עולה זה וזה? תודה שנה טובה

morag

9/6/2010 11:59:42 PM

אהלן! לדעתי כדאי להזמין ללילה הראשון כי ככה אתה יודע שאתה מגיע להוסטל מסוים,שיש לך מקום ולא תצטרך להסתובב יותר מדי,תמיד תמצא איפה לישון אבל אם תזמין מראש תוכל לבחור את המקום שאתה הכי רוצה! אני ממליץ לך על "קאסה דה פאפא}"באמת מקום מעולה וידאגו לך שם למחיתה רכה! לאושאיה מגיעים בטיסה,המחירים משתנים מיום ליום ותלויים בכמה גורמים! אם תרצה עזרה בנושא זה ומחיר אטראקטיבי אתה מוזמן ליצור עימי קשר יובל "רד בואנוס איירס"

adar

9/7/2010 10:10:35 AM

הולה, קודם כל בואנוס איירס לפי דעתי אפשר להיות בה גם חודש :) היא ממש כיפית !!!!!!!!! 1. בגלל שאתה מגיע בחודש שמלא מטיילים מגיעים כי זאת העונה אני ממליצה כן להזמין מקום מראש לא נעים אחלרי טסיה כל כך ארוכה לחפש מקום... במיודח שזה רק היום הראשון!! אני ישנתי בקאסה זולה באבנידה דה מאיו 950 - ממליהצ בחום זה ממש כמו בית שם! יכול להיותש תקבל שם שוק ראשוני כי זה לא הכי נקי שיש... אבל תמיד אפשר ללכת על חדר פרטי שם :) 2. לאשוויה אני ממליצה להגיע בטיסה - במידה ואתה ישר רוהצ להיגע לשם אחרי בואנוס.. אבל אם אהת מתכוון לזגז דרומה ואז בסוף להגיע לאשוויה אז באוטובוס מפונטה ארנס... טיסה עולה גג עד 200 דולר (שזה ממש יקר ) אבל חשוב להזמין טיסה חודש מראש!!! כי מלא אנשים טסים מאשוויה ולאשוויה! אוטובוס מפונה ארנס אני לא זוכרת כמ ההוא עולה אבל זה לא ממש קיר לפי דעתי משהו עד 200 פזו (לא יותר) תהנה! ושנה טובה -123-

יותם

9/7/2010 10:11:32 AM

אהלן עקרונית, כיוון שאינך נוחת בבואנוס איירס בעונה לחוצה, לא תתקשה למצוא מקום לינה בהגיעך אל העיר עצמה. עם זאת, יתכן ותעדיף בכל זאת להזמין מראש את מקום הלינה ללילה הראשון לפחות, וכך להמנע מכאב ראש והסתובבות מיותרת בעיר לאחר הטיסה המתישה... בואנוס איירס - אושואיה: אוטובוס = כחמישים שעות נסיעה, סביב 150 דולר לאדם; טיסה = כשלש שעות וחצי, 160-190 דולר לאדם; בחר באפשרות הנוחה לך מבין השתיים. אשמח לעזור בהזמנת הטיסה ומקום הלינה, וכן בכל שאלה נוספת ! שנה טובה ולהתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה"