תום

8/30/2010 12:13:45 AM

198

מעבר מבוליביה לברזיל

שלום לכולם.. אמנם כתבו רבות על הנושא הזה אבל התשובות לא ניתנו, אשמח אם תעזרו לי... אני רוצה להגיע מסנטה קרוז שבבוליביה אל ריו דה ז´ינרו שבברזיל. את הדרך באמצעות טיסות אני מכיר פחות או יותר.. בבקשה בבקשה אם מישהו יכול לפרט לי את כל המסלול היבשתי! מסנטה קרוז עד לריו.. בבקשה, כמה אוטובוסים צריך, כמה רכבות, וכמה עולה בערך!! כל העסק הזה.. תודה רבה רבה מראש. תום

למידע נוסף על: ברזיל
מ

8/30/2010 7:58:18 PM

למרות שעשיתי את זה בכיוון ההפוך מסאו פאולו בברזיל לסנטה קרוז בבוליביה, במסלול יבשתי דרך פרגוואי (אבל עם עצירה דיי ארוכה שם של חודש), בכל מקרה זאת הדרך ההכי זולה. מסאו פאולו(ברזיל) לאסונסיון(עיר בירה של פרגוואי) 18 שעות עם חברת "פלומה", מאסונסיון לסנטה קרוז לקח משהו כמו 22 שעות (עם עיכוב אבל) עם חברת ריו פרגוואי. מחירים של הנסיעות אני לא ממש זוכרת אבל בהחלט הדרך הזולה ביותר מסאו פאולו בברזיל לריו דה ז´נירו אני לא ממש יודעת..אבל כן כדאי לשלב בדרך את איליה גרנדה (אי יפה) נמצא באמצע בין שתי הערים בערך.

גלעד

8/31/2010 4:35:12 PM

מסנטה קרוז תיקח את הרכבת לכיוון קיחארו (גבול בוליביה-ברזיל), הנסיעה היא בערך 15 שעות ויש 2 או 3 סוגי רכבות שאפשר לקחת, שרוב התיירים לוקחים את הרכבת הזולה שמכונה "רכבת המוות" מחיר אני לא זוכר בדיוק אבל נראה לי בסביבות 150-200 בוליביאן, וקח בחשבון שבראשון הרכבת לא עובדת...אתה גם יכול לקחת אוטובוס במקום הרכבת מאותה תחנה, זאת תחנה שהיא גם לרכבות וגם לאוטובוסים...הגעת לקיחארו, תיקח מונית לגבול, עניין של כמה גרושים וכסף תחליף בצד הבוליביאני שם היחסים יותר טובים או אפילו בסנטה קרוז עצמה. עברת את הגבול הגעת לעיירה שנקראת קורומבה בברזיל, תיקח מונית לכיוון התחנה המרכזית ומשם יש אוטובוס ישיר שיוצא פעם ביום בשעה 11 בבוקר לכיוון ריו...29 שעות נסיעה בערך ועולה בסביבות 200-250 ריאל...אם אתה מגיע אחרי 11 אתה יכול להישאר לילה בהוסטל בקורומבה או לקחת אוטובוס לבוניטו או קאמפו גר´אנג´י שהן יותר גדולות ומפותחות ולהעביר לילה שם או שאפילו יהיה לך מזל ויהיה אוטובוס משם...