ביטוח נסיעות משתלם לדרום אמריקה לגולשי אתר גרינגו

קבלו שיחת ייעוץ חינם
dana

8/29/2010 3:14:11 PM

232

עזרה בתכנון מסלול ארגנ´יטנה

שלום, אני טסה בתחילת נובמבר לארנגטינה וצ´ילה לחודש וחצי עד חודשיים. כמה שאלות ותהיות: קודם כל אשמח לשמוע הצעות לתכנון הטיול בגדול - מה הכי כדאי ומה פחות מומלץ, מה אסור לפספס וכו´. 1. הדעות ששמעתי לדגבי צפון ארגנטינה - סלטה וחוחוי חלוקות. האם כדאי? 2.אני מתלבטת האם כדאי לנחות במפלי האיגוואסו ובכך לחסוך נסיעה אחת של 17 שעות מבואנוס, או לנחות נחיתה רכה בבואנוס? 3. כמה זמן מומלץ לארגנטינה וצ´ילה בכללי? כמה מתוכו להשאיר לברילוצ´ה המדהימה? 4. מה לגבי טיסות פנימיות? שמעתי שיש כרטיסיה שמוזילה את המחיר, מישהו שמע על זה? המון תודה

למידע נוסף על: טנה
יותם

8/29/2010 6:36:05 PM

אהלן ארגנטינה וצ´ילה מדינות עצומות בגדלן, מה שמביא אותי להמליץ לך למקד את מרבית הטיול, אם לא את כולו, באזור אחד. מציע לך למקד את הטיול כולו בחבל הארץ של פטגוניה = השליש הדרומי של ארגנטינה וצ´ילה. אם את לחוצה על מפלי האיגואסו תוכלי לשמור את הביקור בהם לסוף הטיול (קצת שינוי אווירה לפני השיבה הביתה). מציע לך להתחיל את הטיול בפוארטו מדרין (בע"ח ימיים) ומשם להגיע אל הנקודה הדרומית ביותר אליה את מעונינת להגיע במהלך הטיול שלך (אושואיה ? אל קלפאטה ?). מנקודה זו טיילי לאיטך צפונה לאורך האנדים הפטגוניים תוך חציה של הגבולות בין שתי המדינות היכן שמתחשק. בברילוצ´ה העיר נחמד לבלות מספר ימים, והיא משמשת כבסיס נח למספר טיולים נהדרים באזור (כך שנושא הזמן תלוי במספר ובמשך הטיולים המתוכננים באזור). טיול חביב בן חדש וחצי - חדשיים "יחייב" אותך בוודאי בטיסת פנים אחת (בואנוס איירס/פ.מדרין - דרומה), ושאר הטיסות ישארו בגדר רשות, כאשר האוטובוסים המפנקים של ארגנטינה מהווים תחליף נאה. כרטיסיית-טיסות זולה ניתנת לרכישה בתנאים מסוימים, ביניהם מספר טיסות מסוים, שיעלה הרבה מעבר לעלות טיסה בודדת = בדקי את הנושא והחליטי אם משתלם לך :) אשמח לעזור בנושא הטיסה וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-1143421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

dana

8/29/2010 10:17:34 PM

תודה רבה על תשובתך המפורטת. אני מתכננת לקחת טיסה לאושוואיה ואז לעלות. האם הזמן שברשותי יספיק לי? הבנתי מדבריך שאתה ממליץ להתחיל קצת צפונית לאושוואיה. האם כדאי לבקר בצפון - סלטה וחוחווי?

יותם

8/30/2010 3:33:42 PM

שוב הי לטוס מבואנוס איירס לאושואיה = תכנית טובה בהחלט. לא המלצתי לך היכן להתחיל את הטיול ספציפית, אלא הצעתי אפשרויות לבחירתך, בהתאם לאופי הטיול שלך. לטעמי בזמן העומד לרשותך מוטב למקד הטיול כולו בחבל הארץ של פטגוניה (כמליון קמ"ר !!) ולא להוסיף תוספות שיהפכו את הטיול לבזבזני יותר בזמן וכסף. אשמח לעזור בהזמנת הטיסה וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-1143421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

dana

8/31/2010 8:50:26 AM

טוב, עכשיו זה סופי, סגרתי על חודש ו3 שבועות. האם חודש בדרום ו3 שבועות לברילוצ´ה, בואנוס איירס ומפלי האיגוואסו זה תכנון טוב או שזה יוצא לחוץ?

יותם

8/31/2010 6:29:23 PM

שוב הי התכנית שלך אינה רעה בכלל = בעיקר בהתחשב בעובדה שברילוצ´ה נמצאת בדרום -117- כעת רק נותר לך להחליט כמה זמן מתוך שלושת השבועות תקדישי לברילוצ´ה וסביבתה, וכמה לבואנוס איירס ולמפלי האיגואסו. אני סבור שאם אין לך צורך ביותר משלושה ימים בעיר הגדולה, תוכלי בהחלט לקחת שבועיים מתוך השלושה לטובת ברילוצ´ה וסביבתה, ולהותיר שבוע לבואנוס איירס + איגואסו (כולל נסיעות ו/או טיסות). אשמח לעזור בנושא הטיסות וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-1143421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339