תמר

8/24/2010 10:59:07 PM

227

המצלצות על מקומות לינה - ארגנט

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם, מישהו שמע, מכיר או היה במקומות הבאים : HOSTEL ESTORIL SUDAMERIKA HOSTEL RITZ HOTEL תודה תמר

morag

8/26/2010 2:10:35 PM

הי! כול המקומות שציינת שונים אחד מהשני ולדעתי אפילו באופן קיצוני,אז תלוי מה בדיוק את מחפשת! ה "אסטוריל" הוא למוצילרים צעירים,חוץ ממנו יש לך באותו הבלוק שלו אחד לדעתי איכותי קצת יותר "קאסה דה פאפא" ה "סוד אמריקה" הוא מקום ברמה קצת יותר גבוהה ועל כך מן הסתם המחיר בהתאם אך זה בהחלט מקום טוב מאוד אך עדיין נחשב הוסטל! והמקום השלישי שציינת הוא כביכול מלום ברמת 2 או 3 כוכבים,בעל מיקום מעולה אך חדרים לרוב קטנים אבל שווה את המחיר המצוין יובל "רד בואנוס איירס"

תמר

8/26/2010 7:27:03 PM

היי יובל תודה רבה על התשובה רציתי לדעת על איזה מבין השלושה היית ממליץ לזוג או שיש מקום אחר במחירים סבירים לזוג תודה, תמר

morag

8/26/2010 10:28:06 PM

הי תמר! קודם כול אם תוכלי לציין מה סביר בשבילך זה יעזור לי מאוד :) וגם זמן הגעה? אם אתם מחפשים חדרים זוגיים עם שרותים ומקלחת בהוסטלים אני הייתי ממליץ על הוסטל סוד אמריקה אבל בריקולטה,אם לא זה העיניין אז המלון "ריצ בואנוס איירס" הוא במיקום מצוין! אם תרצי את יכולה לפנות אלי במייל ולציין מה את מחפשת וטווח מחירים ואני אשלח לך רשימה של מקומות ב מחירים מצוינים! יובל "רד בואנוס איירס"

תמר

8/27/2010 11:47:06 PM

רציתי להודות על העזרה בחרנו ב - RITZ מקווה שעשינו בחירה נכונה מבחינת המקום עצמו ומבחינת המיקום אשמח אם תוכל לרשום מקומות לינה מומלצים ב : אל צ´לטן אל קלאפטה פורטו מודרין ברילוצ´ה איגואסו כמו כן רציתי לדעת אם יש חברת תעופה מומלצת לטיסות פנימיות? תודה על העזרה וסופ"ש נעים תמר