שרון

8/14/2010 5:57:10 PM

205

ארגנטינה בספטמבר

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום! אני מגיעה ב-8 לספטמבר ואהיה עד ה-3 לאוקטובר. חבר שלי מצטרף מאמצע ספטמבר ואנחנו מתלבטים לאן אפשר לנסוע מבחינת מזג האויר. מחפשים לפגוש את האנשים של המקום בטרק חביב, להנות מנופים קסומים ולטעום מהאוכל המופלא.. האם ברילוצ´ה אפשרית לתקופה הזאת? טיול באזור סלטה? מנדוסה? מפלי איגואסו?.. בקיצור נשמח להכוונה...... תודה!! שרון

ש

8/14/2010 6:48:05 PM

היי, אני הייתי באותה תקופה בשנה שעברה. ברילוצ´ה אפשרית בהחלט, קצת קר אבל לא נורא. אפשר לעשות סקי.. דרומה מברילוצ´ה אולי קצת יהיה בעייתי מבחינת טרקים אבל כדאי להגיע לאל קלאפטה לקרחונים. בואנוס איירס וצפונה הכל אפשרי( קורדובה, רוזאריו ,סלטה מנדוזה וכו ). תהנו.

יותם

8/15/2010 2:30:34 PM

אהלן כיוון שזמנכם מוגבל וארגנטינה עצומה בגדלה, הייתי מציע לכם לנסות ולמקד את הטיול בכמה שפחות אזורים = כך תמנעו מבזבוז רב של זמן (וכסף) על נסיעות/טיסות ארוכות ומתישות שיבואו על חשבון ימי טיול. אני מציע שתבחרו בין טיול בצפון ארגנטינה לבין טיול בדרום שלה, ובמילים אחרות בין טיול בפרובינציות של טוקומן סלטה וחוחוי, לבין טיול בריו נגרו נאוקן ומנדוסה. ביקור קצר במפלי האיגואסו תוכלו להוסיף, עם תכנון נבון, לכל אחת מן האופציות. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-1143421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

שרון

8/16/2010 5:36:17 PM

היי יותם, תודה על הטיפ.. אבל דרום לא קר בספטמבר? יש לי שבוע וחצי לבד שחשבתי להיות בבואנוס כמה ימים, ליסוע ליום לחצי האי ולדז ומשם לכמה ימים נוספים לברילוצ´ה אחר כך מצטרף בן זוג שלי ואנחנו חושבים לעשות שבוע וחצי את איזור טוקומן, סלטה וחוחוי ומשם אולי למפלי האיגואסו כמה שאלות - 1. זה סביר לתקופה של 3.5 שבועות או שיהיה עמוס מדי? 2. כמה אטרקטיבי חצי האי ולדז והאם שווה לטוס/ליסוע לשם? 3. האם אוכל להנות מברילוצ´ה או שיהיה קר מידי באמצע ספטמבר? 4. אזור סלטה שבוע וחצי בטרקים בכפרים זה הרבה או סביר? תודה רבה! שרון

יותם

8/17/2010 5:26:41 PM

אהלן כיוון שזמנכם מוגבל וארגנטינה עצומה בגדלה, הייתי מציע לכם לנסות ולמקד את הטיול בכמה שפחות אזורים = כך תמנעו מבזבוז רב של זמן (וכסף) על נסיעות/טיסות ארוכות ומתישות שיבואו על חשבון ימי טיול. אני מציע שתבחרו בין טיול בצפון ארגנטינה לבין טיול בדרום שלה, ובמילים אחרות בין טיול בפרובינציות של טוקומן סלטה וחוחוי, לבין טיול בריו נגרו נאוקן ומנדוסה. ביקור קצר במפלי האיגואסו תוכלו להוסיף, עם תכנון נבון, לכל אחת מן האופציות. שרון מצד אחד את שואלת אם בספטמבר לא קר - ומנגד מעונינת לטייל בדרום בתקופה זו (ברילוצ´ה, פ.מדרין). בדרום קר בספטמבר, אך אם מתלבשים בהתאם ניתן לבלות שם בכיף :) לשאלותיך: 1.ראי תשובתי המפורטת הנ"ל. 2.בפוארטו מדרין וסביבתה (ח.א.ואלדס) תזכי לראות מיני בע"ח נדירים ומיוחדים כולל צפיה מקרוב בלוויתנים. האם זה אטראקטיבי ? החליטי בעצמך :) 3. מברילוצ´ה ניתן להנות בכל מזג אוויר, אם יודעים לשם מה מגיעים לשם. 4. הגדירי "טרקים בכפרים". למה הכוונה ?? לטעמי עשרה ימים בלבד לפרובינציה של סלטה (להוריד ימי הגעה לשם ויציאה משם ?) זה המינימום שבמינימום, בעיקר אם באמת מעונינים לצאת שם לטרקים. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-1143421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339