לילך

8/8/2010 8:37:27 PM

221

כרטיס טיסה

חברה ואני מתכננות להמריא מכאן לדרום אמריקה בסוף נובמבר ורציתי להתייעץ עם מי שכבר עשה את זה או עכשיו בדיוק בהכנות בקשר לכרטיס טיסה. ההתלבטות הראשונה שלי הייתה אם לעשות את זה באינטרנט לבד מול מחשב או באחת הסוכנויות מול בן אדם כמובן שההגיון הוביל אותי להחלטה לבחור בסוכנות.עדיף נכון? ההתלבטות השנייה היא אם לא יותר ישתלם לי לקנות כרטיס כיוון אחד כי אני לא יודעת מתי ומאיפה אני מתכוונת לחזור. כרטיס כיום הלוך חזור לא יעלה לי פחות מ1300$ וכרטיס כיוון אחד אם לא עובר את ה700$ יהיה לי יותר משתלם לא? מחכה לעזרתכם, לילך

ניסן

8/9/2010 4:10:37 PM

זה נשמע לי מוזר המחיר הזה לכיוון אחד כי בדרך כלל מחיר לכיוון אחד הוא הרבה יותר ממחצית המחיר להלוך ושוב ואפילו מתקרב אליו. אני ממליץ תשבי על המחשב ותחפשי טיסות זולות, זה יקח הרבה שעות אולי ובטח ישתלם בסוף.. ככה תוכלי למצוא גם קונקשנים יותר נוחים... את יכולה להזמין כרטיס פתוח לשנה לדוגמה ומקסימום להקדים את הטיסה אחרי זה, תבדקי כמה עולה השינוי

איל

8/9/2010 5:07:38 PM

אנחנו לא מדברים כאן על סופ"ש בטורקיה. לטיול של כמה חודשים (לא משנה איפה בעולם) מאוד לא כדאי לעבוד ישירות מול החברה. סוכן נסיעות מכיר את כל החברות ויש לו מידע שלך אין. בנוסף סוכן יודע על איזה פרטים צריך להסתכל בכרטיס ומה התנאים של כל חברה. לכי לסוכנות ותמצאי סוכן שמתעסק עם דרום אמריקה. בהצלחה

לילך

8/9/2010 5:17:24 PM

תודה רבה על הייעוץ אני בדיוק בעיצומו של החיפוש-120-