קדם

7/22/2010 8:26:53 PM

113

עזרה עם תכנון מסלול

שלום לכם אני רוצה לטוס בסביבות אמצע-סוף ספטמבר זה זמן טוב לטוס בו? בהנחה שהמסלול הוא אקוודור/גלפאגוס- פרו-בוליביה- ארגנטינה וצ´ילה- ברזיל אני חושב על מסלול של חצי שנה בערך ואולי אפילו קצת יותר חוץ מזה התקציב שיש לי הוא כ-60,000 זה סכום הגיוני? כולל הגלפאגוס תודה רבה לכם! שי

איל

7/23/2010 2:33:15 AM

שלום שי כל זמן הוא זמן טוב לטוס לדרום אמריקה בתנאי שמתכננים את המסלול נכון. בהנחה שכתבת את המדינות בסדר שבו אתה מתכנן לבקר בהן אז הייתי מציע לך לשנות את הסדר. ספטמבר זה ממש סוף העונה בפרו ובוליביה וקצת לפני תחילת העונה בחלקים הדרומיים של ארגנטינה וצ´ילה (בצפון שלהן אפשר להגיע בכל עונה). לאקוודור אין ממש עונות ככה שאפשר להגיע לשם כל השנה. מבחינת כסף 60,000 שקל זה מספיק גם לשמונה חודשים כולל גלאפגוס ואולי אפילו כולל כרטיס טיסה וציוד. כל זה בהנחה שאתה לא הולך לישון במלונות פאר, לאכול במסעדות יוקרה ולעבור בין המקומות השונים בטיסה (טיסה או שתיים במהלך הטיול עדיין ישארו בתוך התקציב). הבעיה היחידה בתאריך של היציאה שלך מהארץ היא שזה משאיר לך זמן קצר מאוד לפרו ובוליביה אם תתחיל מהן. אופציה שנראת לי קצת יותר הגיונית היא לדחות אותן לסוף הטיול ואם תדחה גם את היציאה מהרץ בחודש אפילו לא תרגיש שאתה "נתקע" בארגנטינה-צ´ילה כדי להגיע בעונה למדינות הצפון. אם יש לך עוד שאלות או שאתה רוצה להתייעץ אתה מוזמן לפנות אליי למייל איל