יעל

7/14/2010 10:36:25 PM

228

שאלה בנוגע לאיגואסו

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי אני טסה לארגנטינה בספטמבר.. בגלל שיש לי זמן מוגבל בטיול אני מנסה לחשוב את לייעל את הביקור באיגואסו, חשבתי על 2 אופציות ואשמח לשמוע איזו יותר יעילה : א´ - להגיע לאיגואסו סביבות 10 בבוקר בטיסה מבואנוס ולחזור באותו ערב סביבות שש בטיסה בחזרה. ב´- להגיע לאיגואסו בערב, לישון שם ולמחרת בבוקר לטייל בפארק עד אחרי הצהריים ואז לתפוס טיסה לקורדובה.(המשך המסלול בטיול) כמה שעות צריך בשביל להתרשם כמו שצריך מהפארק ולהנות מבלי להיות באטרף של זמנים? תודה רבה

morag

7/15/2010 2:47:09 AM

שלום רב! באופן בסיסי בשביל להנות משני צידי האיגואסו באופן ממצה כדאי להקדיש יום לכול צד,ברזילאי וארגנטינאי! בגלל שאני מבין שממש אין לך זמן אני חושב שתאלצי להסתפק בצד הארגנטינאי בלבד. הבעיה שבאעופציה א´ שלך אני לא בטוח מבחינת הטיסות שתספיקי יותר מידי בפארק עצמו הרי גם לוקח זמן לצאת מהשדה,מונית וכו וכן צריך להיות מינימום שעה לפני הטיסה! הבעיה באופציה ב´ היא שאין טיסות מהאיגואסו לקורדובה ותצטרכי לעבור בבואנוס איירס אבל האופציה הזו נראית לי יותר מבחינת הזמנים,כלומר להגיע לאיגואסו בערב ולמחרת בערב לטוס חזרה לבואנוס איירס! אופציה נוספת היא להגיע בטיסה המוקדמת ביותר ולעשות הכול בצורה מאורגנת ופרטית,שיבואו לאסוף אותך מהשדה עד לפארק וחזרה אולי אפילו כולל סיור שם וכך תוכלי לעשות זאת ביום אחד אבל מצד שני להוציא יותר כסף. אם תרצי עזרה בטיסות או בכול עצה נוספת אשמח לעזור יובל "רד בואנוס איירס" סוכנות נסיעות וטיולים בארגנטינה ודרום אמריקה קו טלפון בארץ המקשר אלינו במחיר שיחה מקומית בארץ במספר 03-9789947

יעל

7/15/2010 10:19:28 AM

היי אני יודעת שאין טיסות ישירות מאיגואסו לקורדובה יש קונקשן דרך בואנוס.. אבל בכל זאת חשבתי לבדוק אופציה להמריא בהאיגואסו בשעות הערב ולהגיע מאוחר יותר לקראת הלילה לקורדובה.. אתה אומר שצריך יום מלא למפלים? להגיע עם הפתיחה של הפארק?

morag

7/15/2010 1:37:21 PM

שלום שוב! כן לדעתי יהיה כדאי להגיע ממש עם פתיחת הפארק שזה בערך ב 08:00 בבוקר ולצאת לקראת הסיום שזה ב 17:00 אחר הצהריים אשמח לעזור בהמשך יובל

יעל

7/16/2010 12:00:00 AM

תודה רבה!!