אמיר

6/30/2010 1:50:06 AM

127

טיסות מבוליביה לארגנטינה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

היי כולם! אני וחברה שלי רוצים בסוף יולי לטוב מבוליביה לה פאז לברילוצה ארגנטינה. מהם החברות הממולצות? כמה זה אמור לעלות ואיך סוגרים טיסה כזאת? אפשרות אחרת היא לעבור את הגבול בויאסון לסלטה ומשם לקחת טיסה לברילוצה. האם האפשרות השנייה זולה יותר ועדיפה או שמעבר הגבול לא כל כך סימפטי ולא כדאי לעבור דרכו. תודה רבה! אמיר וטל

למידע נוסף על: ארגנטינה
morag

6/30/2010 2:21:22 PM

אהלן אמיר וטל! קודם כול לצערי אין טיסות בין לה פאז לברילוצה ישירות ותצטרכו לעבר בבואנוס איירס! גם מסלטה אין טיסה ישירה לברילוצה וגם במקרה זה תצטרכו לעבור בבואנוס איירס מה שמייקר את העלויות תמיד,בכול אופן כמובן שלעבור את הגבול ומשם לקחת טיסה יעלה בסופו של דבר יותר זול אך אם כי אני לא בטוח שבהרבה וזה תלוי בכם אם זה שווה את הזמן! אם תרצו הצעות במחירים ללא תחרות לטיסות כאלו או אחרות אני מזמין אתכם לפנות אלינו! יובל "רד בואנוס איירס"

יותם

6/30/2010 4:08:05 PM

טל ואמיר שלום טיסה ישירה אינה קיימת בין לה-פאס וברילוצ´ה, כך שיהיה עליכם לטוס תחילה מלה-פאס לבואנוס איירס, וממנה לטוס אל ברילוצ´ה. האפשרות השניה תעלה לכם מעט פחות, אך תדרוש מכם יותר זמן, ותצריך גם היא שתי טיסות = הראשונה מסלטה לבואנוס איירס, והשניה משם אל ברילוצ´ה... אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל את הצעות המחיר הזולות בשוק לכל אחת מן הטיסות :) אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה"