מיכל

6/22/2010 9:07:43 PM

213

עזרה לתכנון טיול משפחתי

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום, אני צריכה עזרה דיי דחופה לתכנון טיול משפחתי לשבועיים בלבד! ילדה בת 10 ועוד נוער.. אנחנו טסים ב11 באוגוסט ונוחתים בברזיל. בהתחלה חשבנו לבלות את כל השבועיים בברזיל אבל הבנתי שהמזג אוויר בזמן הזה לא נוח שם. אז ישנה עוד מחשבה לטוס משם לפרו ולטייל בפרו שבועיים (הכל עם טיסות פנימיות) רציתי עזרה קודם כל האם יש בכל זאת מה לעשות בברזיל בזמן הזה? ואם כן איפה ומה - אשמח למקורות שאוכל לקרוא קצת.. אם לא אז הנה הרעיון לטיול לפרו: יומיים בברזיל - בריו, משם טיסה ללימה ומשם ישר לווארז, יומיים שלושה בווארז ומשם טיסה לקוסקו, שם נבלה שבוע ונחזור לברזיל ולארץ. האם יש בכלל טיסות לווארז? אשמח מאוד לתשובות! (ואם אפשר מהירות כי צריך להזמין טיסות....) כמו כן, אשמח לשמוע איפה אני מבררת על מלונות וכו´ למשפחות (ולא הוסטלים לתרמילאים.. זה פחות מתאים לנו) תודה רבה רבה!! מיכל

אפרים

6/23/2010 3:12:38 AM

להלן רשימת מלונות-למשפחות,טובים וזולים יחסי www.hotellaranjeiras.com.br www.girassolpousada.com.br madures@uol.com.br hotel caxambu 55-21-2265 9496/25570090 Turistico Hotel 55-21-2557 7698 Hotel Vitoria 55-21-2205 5397

morag

6/23/2010 3:20:57 AM

מיכל שלום! קודם כול הייתי ממליץ לך להישאר בברזיל כי באמת בזמן הזה לא תוכלי לחוות את פרו מספיק טוב וגם תוציאו כסף רב וזמן על טיסות ואילו בברזיל תוכלו לטעום גם מנופים יפים וגם קצת חופים ושמש! בתקופה הזו שאתם מגיעים אפשר לטייל למפלי האיגוואסו ,איזור הפאנטנל,האמזונאס סאלבדור וכמובן עוד ועוד כי ברזיל ענקית,בכול אופן גם לבקר בזמן המוקצב במקומות שציינתי זה לא מספיק זמן! אם תרצי תוכלי ליצור עימי קשר ואוכל לעזור לך בתכנון הטיול והמסלול,מלונות וכול סידורי הקרקע או האוויר שתצטרכי! יובל "רד בואנוס איירס"

יותם

6/23/2010 7:38:57 PM

הי מיכל ראשית, צפון ברזיל יכולה בהחלט להתאים לטיול שלכן, גם בעונה זו, כיוון שהאקלים באזור טרופי. שנית, אם תבחרנה בפרו בסופו של דבר, אני חושב שבפרק זמן של שבועיים בלבד, מוטב יהיה לו תשארו ב"אזור" לימה-קוסקו-טיטיקאקה-אריקיפה (או אפילו רק באזור קוסקו עצמה), ולא תקדישו מזמנכן היקר להגעה צפונה להווארז. אם תזדקקי לעזרה כלשהי בכל הקשור לטיסות פנים, טיסות בינ"ל, סדורי לינה ושרותי קרקע צרי עמנו קשר = נשמח לעזור ! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה"

מיכל

6/26/2010 7:52:32 PM

תודה רבה רבה לכולם! עזרתם לי מאוד :) וכנראה שנרד באמת מרעיון הווארז בכל מקרה..