ליאור

5/26/2010 3:10:42 PM

453

עזרה בתכנון מסלול - פרו

שלום לכולם, באמצע חודש אוגוסט אני מגיע לפרו. התכנון הוא להתחיל בלימה מספר ימים ומשם להמשיך לווארז. מווארז אני רוצה להגיע לקוסקו. מהי הדרך הטובה ביותר להגיע מווארז לקוסקו? (אני לא פוסל הגעה לתחנת ביינים ועצירה שם). תודה רבה רבה על העזרה מראש, ליאור :)

למידע נוסף על: פרו
יבגני

5/26/2010 4:46:56 PM

זה חלק מהגל היורד. מלימה כאמור להווארז משם לפיסקו דרך לימה (תחנת ביניים), מפיסקו כדאי להגיע לאיקה, משם לנסקה ומשם לקוסקו. תהנה!

ליאור

5/27/2010 10:50:14 PM

תודה רבה על התשובה :) כמה זמן נסיעה לדעתך הדרך הזאת תיקח? תודה :)

ליאור

5/27/2010 10:58:39 PM

היי, בגלל שלצערי אני לא הולך לטייל 6 חודשים אלא חודשיים וחצי שלושה, אני צריך לוותר על הדברים הקטנים בדרך... האם ניתן להגיע מפיסקו ישירות לקוסקו או מהווארז ישירות לקוסקו? אשמח לשמוע עצות וטיפים שיעזרו לי להתמודד עם "לחץ" הזמן.. תודה...

יבגני

5/29/2010 3:54:21 PM

לא כל כך הבנתי, אתה מתכוון שאתה הולך להיות חודשיים וחצי רק בפרו? אם כן, אז זה יספיק לך לטיול מעולה בפרו, לפי המסלול שרשמתי לך. אם אתה מתכנן להקצות פחות זמן לפרו, אז אתה יכול להשתמש באותו המסלול שרשמתי לך, רק לא להתעכב באותן ערים יותר מדי, אלא להשתמש בהן כתחנות מעבר לקוסקו...

יבגני

5/29/2010 4:06:10 PM

הוואראז- לימה: 10 שעות בנסיעת לילה באוטובוס לימה-פיסקו-4 שעות באוטובוס פיסקו-איקה: שעה נסיעה איקה-נסקה- 3 שעות נסיעה נסקה-קוסקו: 14 שעות נסיעה באוטובוס

רונה

6/1/2010 12:44:05 AM

שלום, אני הייתי בפרו ועשיתי טיול של חודש וחצי רק בפרו המלצה שלי היא לעשות מסלול כזה- ווארז- (10 ש´) לימה- (4 וחצי ש´)איקה- (16 ש´) -קוסקו אין צורך לעצור בנאסקה או בפיסקו זה סתם סיבוב, ובמסלול שהצעתי יש אוטובוס ישירים ממקום למקום חוצמזה שלדעתי את איקה לא כדאי לפספס ואין צורך לבלות שם יותר מלילה אחד אם אתה קצר בזמן מקווה שעזרתי :)