נטע

5/9/2010 11:05:28 PM

242

ייעוץ דחופ

היי אני נמצאת עכשיו בלה פאז נשאר לי רק חודש לטייל החזרה שלי היא מקולומביה ורציתי להספיק להיות קצת בפנמה ואם יש אפשרות שלא תעשוק לי את כל הכספ קצת קוסקו יש למישהו הצעות למעברים ומסלול איך כדאי לי לתכנן אודה לתשובההה להית

יותם

5/10/2010 4:33:26 PM

אהלן מה שיוציא הכי הרבה כסף מכיסייך, ובגדול, יהיה שילובה של פנמה בתכנית הטיול שלך. עם זאת, גם מעבר בפרו לא יהיה זול מדי. כאשר מטיילים באופן של "סימון וי", כלומר בריצה מנקודת חן אחת לשניה, מה שמקבלים בד"כ הוא טיול דל יחסית בחוויות, ומנגד, בזבזני בכסף ובעיקר בזמן, המוקדשים לתחבורה יותר מאשר לטיול עצמו. אם טיול מעין זה הוא הטיול החביב עליך, אני מציע לך לעבור מלה פאס לקוסקו, ומשם לקולומביה (יבשתית דרך אקוודור, או בטיסה לבוגוטה דרך לימה). אם טיול כה לחוץ אינו מה שאת רוצה, טוסי מלה פאס אל בוגוטה, ובלי בקולומביה את החדש הנותר. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בארץ: 03-7229339

נטע

5/11/2010 4:50:29 PM

אוקיי על פרו ויתרנו ממש רוצות לטעום קצת מפנמה הבנתי שיש איזשהו מקום בקולומביה שאפשר לקחת משם שייט לפנמה לכמה ימים אולי ידוע לך על זה משהו יש מה לעשות חודש שלם בקולומביה , אילו מקומות מומולצים במיוחד תודה רבה לך!

יותם

5/11/2010 8:51:49 PM

שוב הי כיוון שטרם זכיתי לבקר במדינות חביבות אלה, איני יכול לתת מידע ספציפי לשאלותיכם (תצטרכו לנבור במקורות המידע הקיימים), אך באופן כללי אוכל לומר לכם שאכן ישנו שייט מקולומביה לפנמה, ושחודש בקולומביה אינו נחשב לפרק זמן ארוך מדי, שכן המדינה משופעת מכל טוב חופים, ג´ונגלים, עתיקות, תרבויות, מסיבות, פארקים לאומיים, טרקים ועוד... אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בארץ: 03-7229339