יבגני

4/24/2010 2:00:07 PM

298

עצה בקשר לאוהל

אהלן, לפני כחודשיים קניתי את כל הציוד, אני נוסע לדרום אמריקה עם חבר באוגוסט לתקופה של חצי שנה לפחות, קנינו אוהל Salewa Scout 3 לפי הכתבות שקראתי כאן, אני מבין שיש מקומות בהם צריך אוהל ממש טוב נגד גשם ורוח (דרום צ´ילה וכו´...) האם האוהל הזה טוב? או שכדאי לנסות למכור אותו ולקנות חדש?

יותם

4/24/2010 6:09:46 PM

אהלן איני מכיר את האהל שרכשת, אך באופן כללי קשה לדעת האם הוא מתאים לתנאים באנדים או לא, והדרך המוצלחת ביותר לברר זאת היא לצאת לטרק קל עם לינת לילה אחד בשטח, ולראות כיצד האהל מתפקד :) לפעמים גם לילה בקמפינג רגיל, שלא בטרק, יכול להועיל במשימה זו, גם אם משתמשים בצינור מים במקום ענן גשם לשם בחינת האטימות של האהל. אהל שמתאים לתנאים בהרי האנדים צריך להיות אטום למים ובעל מוטות חזקים ויריעה עמידה בפני הרוחות. במקרה שהאהל שלכם אינו "כשרוני" מספיק לצורך הענין, תוכלו למכור אותו, וללא קשר, לרכוש אהל איכותי של "דויטה" הצ´יליאנית במחירים מגוחכים (לפחות בפרו, בוליביה וצ´ילה), או של חברות אחרות שבנמצא. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

יבגני

4/24/2010 6:45:55 PM

תודה בכל מקרה, רק שהאוהל חדש ובתוך הקופסא, יהיה לי הרבה יותר קל למכור אותו במצב הזה (או להחליף בחנות שקניתי). בכל אופן, אלו הם הנתונים הרשמיים על האוהל: • גודל - 110X130X210 ס"מ • אטימות הכיסוי - 4,000 מ"מ • אטימות ריצפה- 5,000 מ"מ • מוטות - פיבר בחיזוקי קרבון 7.9 מ"מ עובי • זמן הקמה - 4.5 דק´ אדם 1 • משקל - 3.4 ק"ג • מפרט - 2 ארובות לאוורור, 2 כניסות, רשת יתושים, 2 שכבות

tom

4/27/2010 11:54:09 AM

הי, יש מקומות עם רוחות אבל ראיתי גם אנשים עם אוהלים שקנו בסופרמרקט והחזיקו מעמד. מעבר לזה,האוהל שקנית נשמע בסדר גמור,יותר מקצועי מהרבה דגמים שראיתי שם. וגם שתדע-המון אנשים שוכרים אוהל פר טרק, והאוהל שהם מקבלים הוא לא מהאיכותיים והוא מאד משומש,וגם הוא-מחזיק מעמד. כך שאל דאגה.. תהנה,זה טיול מדהים!

יבגני

4/27/2010 1:12:49 PM

המון תודה, בהחלט הרגעת אותי לגבי הנושא