אורן

4/11/2010 8:18:15 PM

154

מאיפה להתחיל את הסאלר? סאן פדר

שלום לכולם, אני עכשיו בסלטה,צפון ארגנטינה. אני רוצה לעשות את הסאלר אך לפני כן אני רוצה להגיע לסן פדרו דה אטאקמה (צ´ילה). אני רוצה לראות בסן פדרו דה אטקאמה את הגייזרים ומשם להמשיך לסאלר הצ´ילאני (שהבנתי שהוא מאוד שונה מהצ´יליאני) ואז לבוליביאני (טור משולב שכזה...) כמה שאלות בנושא: 1. מה יותר משתלם כלכלית- להתחיל את הסאלר מסן פדרו דה אטאקמה-צ´ילה (שנחשבת יחסית יקרה) ולסיים באיוני- בוליביה, או שעדיף לחזור כל הדרך על איוני בכדי לעשות את הסאלר במסלול המעגלי משם? 2. האם הטור לסאלר שיוצא מסן פדרו דה אטקאמה כולל את ´אל טאיטו´ (הגייזרים) או שיש צורך לעשות את זה בנפרד? 3. אני מטייל לבד, איפה אוכל למצוא יותר בקלות אנשים לעשות איתם את הסאלר? 4. מחירים? כמה אמור לעלות בכל מקום וכמה זמן זה לוקח? אשמח לתגובה מהירה ומפורטת במידת האפשר... כמו כן אם מישהו מתכנן משהו בסגנון או בכיוון שירשום לי הודעה! תודה

איל

4/12/2010 9:36:34 AM

כמו שכתבת בעצמך מדובר על שני סלארים שונים בשתי מדינות שונות. לכן הרעיון של טור משולב הוא נחמד אבל לא ריאלי. בקשר לסלאר של סאן פדרו דה אטקמה אני לא יודע לענות לך. את הסלאר דה אויוני אפשר להתחיל גם מטופיזה ולסיים באויוני במסלול שאורך ארבעה ימים במקום שלושה, אבל הנסיעה לאויוני תיקח לך חצי יום אז עדיף שזה לפחות יהיה כחלק מהטור. בטופיזה כמו גם באויוני לא אמורה להיות בעיה למצוא שותפים.