הגר

7/28/2006 11:14:16 AM

418

בעיות בטיסה ללימה.... דחוף!

הסוכנת נסיעות שלנו אמרה לנו שעשו לכמה אנשים בעיות בטיסה ללימה מכיון שלא היה להם כרטיס טיסה חזרה מלימה (היה להם מארץ אחרת) ולכן נשארו במדריד כי לא הסכימו שהם יעלו לטיסה. האם למישהו עשו כאלו בעיות? או שמישהו שמע על זה גם? והאם כדאי להסתכן (כי לרוב לא עשו בעיות כאלו)? דחוף!!!!!!!!!!!!!

הגר

7/28/2006 3:44:23 PM

אני טסה ב6.9 עלה לי 1200$ את מכירה מישהו שכן עשו לו בעיות???

הגר

7/29/2006 9:22:59 PM

בגלל שזה חופש גדול אז עכשיו זה יקר כי הטיסות לספרד מלאות (וכמעט כל טיסה לפרו עוברת דרך ספרד). אנחנו (אני וחבר שלי) קנינו לפני שבועיים בסוכנות נסיעות צבר, דרך חברת תעופה אייר מדריד...

תמיר

7/29/2006 7:50:12 PM

גם אני על הטיסה של ה6.9 ללימה עם איבריה!!!! ב-1160$ כי אני עובד באיסתא... -142-

נטלי

7/31/2006 5:04:22 PM

תגיד בגלל שאתה עובד באיסתא אתה יכול לברר כמה זה יעלה ב 17/10 כי נראה לי מוזר שהמחיר הוא 1400 ואתה טס ב1160? תודה מראש

תמיר

7/31/2006 11:24:38 PM

לי דבר ראשון יש 7 אחוז הנחה על הנטו..... -104- המחיר נקבע ע"פ המחיר הממוצע בין שני היעדים שאליהם יוצאים ומהם חוזרים... זאת אומרת שאם מחיר מחיר טיסה הלוך ללימה הוא 1400 וחזור מסאו פאולו (היעד הכי זול לחזרה מדרום אמריקה) הוא 1100 אז המחיר יהיה 1250$.(ואל תנסו לתחמן חזרות ממקום אחר מזה שאתם הולכים למעשה לחזור ממנו בגלל שאיבריה יגבו מכם את ההפרש!) לנו יש הסדרים עם כל חברות התעופה ולכן אנחנו מכרטסים את הכרטיס וב-90% מהמקרים הוא גם יותר זול וגם יש לנו עדיפות בwaiting list של איבריה. עוד כמה הבהרות: * אם מאבדים לכם תיק זה לא בגלל connection קצר וכל מיני תירוצים הזויים - איבריה חברה מסריחה!!!! היחס שלהם מסריח, השירות שלהם מסריח והמטוסים שלהם מסריחים אבל אין כ"כ מה לעשות כי להם יש את הפריסה הכי טובה בדרום ומרכז אמריקה ולכן רצוי לסוע איתם. *כמו כן אם זה טיול יחסית קצר כשיעדי ההלוך והחזור ידועים עדיף לטוס עם לופטהנזה/אייר פראנס או קונטיננטל למי שיש ויזה לארה"ב. *בקשר לבעיה שלא נותנים להכנס ללימה אם כרטיס היציאה הוא לא משם - לא נתקלתי עדיין בבעיה כזאת. מי שרוצה מוזמן לפנות אליי למייל ואני מוכן לבדוק לו מחירים מוזלים לטיסות - יציאה גג עד סוף ספטמבר. tamirazriel@issta.co.il מקווה שעזרתי קצת.... תמיר.