גיא

9/17/2005 8:07:34 PM

236

טיול בינואר

אני ועוד חבר מתכננים לטוס לדרום אמריקה בסביבות ינואר פברואר. אנחנו מתכננים לעשות את פרו, בוליביה, צ´ילה וארגנטינה. אז כמה שאלות: 1. האם יש טעם לאקוודור חוץ מהגלאפגוס? 2. שמעתי שיש מלא קרנבלים טובים חוץ מברזיל - מה אתם אומרים? 3. מה המסלול המומלץ (מהדרום לצפון - נכון?)? זהו וגם כמה בערך עולה טיול של 4-5 חודשים במדינות הללו? תודה מראש

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

lior

9/17/2005 9:39:57 PM

קודם כל אני מקנא בכם אתם הולכים לעשות את אחד הדברים המדהימים שתעשו לעצמכם אז כל הכבוד. טוב לעיניננו: 1. ברור! אקוודור ארץ מדהימה טרופית וממש ייחודית ויש בה הרבה דברים מעניינים חוץ מהגלפגוס ואם אתם מחליטים להגיע לשם אל תפספסו את: באניוס, מקום מדליק ומלא אטרקציות ויציאה לג´ונגלים. מונטניטה, עיירת חוף מדליקה - חופים יפים. 2.ישנם עוד קרנבלים אך רובם אינו מתקרב לקרנבל הברזילאי בייחוד בריו ובסלבדור. יש שמועות שבקולומביה יש גם קרנבל חזק בברנקיז´ה. 3.אתה ממליץ לך לעשות פרו - בוליביה - צ´ילה ולקנח בארגנטינה רצוי בבואנוס איירס. דעו לכם שיש קרנבל מגניב שלא יורד מאיכותו של הקרנבל הברזילאי בבוליביה בחודשים פברואר - מרץ . 4.לגבי הכסף אז לדעתי בכל המדינות חוץ מצ´ילה אתם צריכים לעשות חישוב של 1000 דולר פלוס מינוס ורק צ´ילה 1300 דולר או אפילו יותר תלוי בכם.

גיא

9/17/2005 11:23:21 PM

לא עדיף לעשות דרום-צפון בחודשים האלה? הבנתי בעדיף להיות בארגנטינה - צ´ילה בינואר ובפרו במרץ-אפריל?

lior

9/18/2005 12:45:58 AM

אפשרי גם מה שאתה אומר אבל תדע שאפשר גם למשוך עד מרץ - אפריל בארגנטינה, תלוי אם אתה רוצה להיות בקרנבל בבוליביה. אבל החודשים שציינת באמת נחשבים לחודשים טובים לאותם מדינות. בקיצור אחי תזרום כי יש מצב שהמסלול ישתנה לך הרבה פעמים, פשוט תזרום בכיוון שמתאים לך שם ותהיה פתוח לשינויים שם.

גיא

9/18/2005 9:17:37 PM

תודה אחי... ברור שהמסלול ישתנה מיליון פעם אבל הכיון שלי נראה לי יהיה צפונה...