סוניה

2/16/2010 7:36:37 AM

147

צריכה עזרה דחוף!!

העניין הולך ככה: אני טסה עוד שבוע לדרום אמריקה, לארגנטינה צילה בוליביה ופרו, ל4 חודשים שבמהלכם אני הולכת לעשות טרקים (שהם יותר מיום או יומיים). עברתי כמה חנויות, והמליצו לי לקחת סק"ש עם קומפורט -7. אתמול קניתי סק"ש. ביקשתי מהמוכרת בפרוש סקש עם קומפורט -7. היא מצאה לי סק"ש יהיה "מצויין" בישבילי, אך כשחזרתי הביתה ראיתי שכתובים עליו נתונים שכלל לא רציתי. קניתי סקש של חברת מאונטן הארד וור, דגם לאמינה 20. כתוב עליו שהקומפורט +1 לימיט -5 לפי התקנים האירופאים. כשהתקשרתי אתמול בערב בזעם לחנות הם טענו שהכל בסדר וזה מתאים ואמרו שהיום המנהלים עוד ייצרו איתי קשר... העניין הוא שאני דיי בטוחה שהם עובדים עליי.... בדקתי באינטרנט וקופרוט מתייחס לאיזה במשקל 60 קילו ולימיט לגבר במקשל 80...מה שאומר שהסקש בעצם מתאים לי רק ל+1 מעלות, שזה בהחלט לא מספיק...ועוד תיקחו בחשבון שאני בחורה קטנה במקשל 50 קילו... אז אני צריכה עזרה, האם באמת אני צודקת או המוכרים? (בכל זאת קשה לי להאמין שהם בכוונה מכרו לי אותו סתם..) ואם כן, אז איזה סקש אני צריכה לקנות? יש לכם דגם להמליץ? (אני צריכה אחד כמה שיותר קטן) וזהו, תענו כמה שיותר מהר כי אני עוד שנייה טסה!

יותם

2/16/2010 3:29:01 PM

אהלן למיטב ידיעתי ונסיוני, רצוי שהלימיט, או טמפרטורת ה"אקסטרים" בטיול כשלך, יעמוד על אזור המינוס שבע-שמונה מעלות צלזיוס. מינוס חמש יכול להספיק לך, אלא שזה עלול להתגלות כגבולי בתנאים קיצוניים, וכן אם את רגישה לקור. אני מציע לך לא להמר על הגבולי, אלא ללכת על בטוח = השיבי את השק"ש לחנות ובקשי מהם להחליפו. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339