ארז

1/19/2010 10:54:17 PM

165

איפה כדאי להתחיל עוד חודש?

שלום, הודעה ראשונה שלי אני מתכנן לטוס לדרום אמריקה בסוף פברואר-תחילת מרץ, וקצת תקוע עם מקום להתחלת הטיול. אני אחרי חיסונים, אבל עדיין לא קניתי כרטיס. אני לא בן אדם של מסיבות, יותר אדם של טראקים, ולכן ממש לא לחוץ לי להגיע לקרנבל, ולכן אני מעדיף להגיע למקום יותר שקט. האם כדאי להתחיל בארגנטינה? או שעדיף להתחיל בקולומביה/אקוודור? מה כדאי מבחינת נחיתה רכה/מזג אויר/מחיר/נוחות לטיסה חזרה מהיעד בה נחתתי/נופים/היכרות עם מטיילים בתקופה? ד"א אני טס לבד, לתקופה של בערך 5 חודשים (מי שמעוניין לטוס ביחד להתחיל וכדו´ erezran7@gmail.com )

איל

1/20/2010 1:35:44 AM

שלום לך התאריכים שבהם אתה מתכנן לטוס הם ממש לקראת קו התפר בין התקופה של ארגנטינה-צ´ילה לתקופה של פרו-בולביה אבל עדיין בזמן שעדיף להיות בארגנטינה וצ´ילה. המלצתי לך היא לנחות בבואנוס ואולי אפילו לנסות לטעום את איזור ברילוצ´ה-פוקון. אח"כ להתחיל לעלות צפונה. בכל הנוגע למחיר ויעד טיסה חזרה דבר עם סוכן נסיעות (אחד שבאמת מכיר את התחום של דרום אמריקה) ותברר איתו גם את כל המסביב (ביטוח אפשרויות שינוי וכו´). בנחיתה רכה והכרות עם מטיילים, בעיקר ישראלים, ארגנטינה עדיפה בהרבה. בקשר לנופים אי אפשר להשוות כי לכל מדינה יש אופי שונה. ומזג אויר אני לא בטוח שיש הבדל גדול בתקופה הזאת של השנה. מקוה שעזרתי. בשאלות נוספות אפשר לפנות אליי למייל איל

ארז

1/21/2010 12:24:08 PM

תודה רבה!! - יש לך המלצה לסוכן נסיעות שבאמת מבין ולא סתם מנסה למכור כמה שיותר? - יש לך המלצה להוסטל לישון בו כשאני נוחת? האם כדאי לי להזמין מראש או פשוט להגיע? - מבחינת מזג האויר יש לי אפשרות להגיע לאושוואיה, ואם אפשר אז גם לעבור משם לצילה, או שעדיף לחזור צפונה ומשם להיכנס ולטייל שם? -בעיקרון הראש שלי זה כמה שיותר טראקים עם שינה, של כמה ימים, לא ללכת לראות מקום ולחזור, יש לך המלצות כלשהן על מקומות כאלו כך שאני אוכל לתכנן את המסלול מבואנוס איירס לדרום דרך מקומות עם יותר טבע, אינדיאנים וכאלה ופחות עיירות תיירותיות שהולכים להסתובב כמה שעות איפשהו (או שזה הולך ביחד. :) )