אוריין

11/27/2009 6:57:57 AM

263

ברילוצ´ה - עזרה דחופה

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

מישהו מכיר הוסטלים טובים, לא יקרים ובלי סמים בברילוצ´ה?? ואל תגידו לי שאין דבר כזה הוסטל בלי סמים. אני מתאכסנת בימים אלה ממש ב"הוסטריל" שבבואנוס איירס והוא גם יפה גם זול עם אנשים מדהימים וצוות מדהים ואין בו סמים! שמה את החיים שלי על זה! אני מגיעה לברילוצ´ה לבד פחות או יותר ככה שאני צריכה קצת ישראליאדה כדי למצוא מישהו שיהיה מוכן לטייל איתי את כל באיזור ההוא. אם יש מישהו שנמצא כרגע בד. אמריקה והולך להגיע לברילוצ´ה בקרוב אשמח להמשיך איתו הלאה... חשוב רק לציין שאני מעדיפה אנשים שלא הולכים לעשות טרקים כי אני לא הולכת לעשות בכלל וזה לא לעניין שאחכה להם באכסניה, זה מה שעשיתי ב-3 ימים האחרונים בבואנוס כי השותפים שלי ואני כנראה לא באמת שידרנו על אותו הגל... היה מבאס טילים. אז אם יש מישהו בברילוצ´ה או הולך להגיע לשם בימים הקרובים מבואנוס אשמח להכירו ולהצטרף אליו. כמו כן, אשמח גם לקבל מידע על הוסטלים בברילוצ´ה בהנחה שהם כמו שציינתי למעלה. תמיד שוכחים לרשום כתובת מלאה ומחירים ומה זה כולל אז תוודאו שאתם רושמים את זה :) המון תודה מראש!

ש

11/27/2009 12:44:22 PM

Hostel la Puerta Verde Quagila 160 - קומה ראשונה. לא תצטערי... אחלה הוסטל, מקום ביתי, וללא סמים.

Ron

11/29/2009 12:34:50 AM

שלום לבחורה שלא אוהבת סמים השם שלי הוא רון וכרגע הגעתי לבואנוס מבוליביה כדי לפגוש את דייב שהוא אחד החברים הטובים שלי שכרגע מטייל עם ליאת החברה שלו ואנחנו נוסעים ביום ראשון מחר לברילוצה ונגיע בשני בסביבות 19:00 עכשיו ליאת ממש לא בקטע של טרקים אבל זה לא אומר שלא נעשה בכלל אלא טרקים לייט כמו שאומרים אז רצינו לשאול אותך איפה את כרגע ואם יש לך איזה המלצה לגבי הוסטל בברילוצה או טיולים וכו קיצור תהיי בקשר

נאור

11/30/2009 2:32:27 AM

hey dude.. hostels in bariloche... you can find in the forum.. flamingo, the red deer and freedom are ok... i´ve just left bariloche and i was staying in freedom.. trips... you have a few, jorje´s jip ride - it´s fun and tasty:D... i went on a horse trip for 3 hours above bariloche.. it´s a great trip with an amezing view.. the 17 km - a view of all the area.. don´t do the viktoria´s island bout trip - it´s not worth it... just ask.. in the hostel.. btw cerro catedral is open only for sight-seen no activities there till the 10/12... hope i helpt you.. BIG BTW!!!! go for a resteurant called don alberto.. you´ll like it... see yeah

אורלי

12/21/2009 4:12:03 PM

היי, האם את מתכוונת להוסטלHostel Estoril בבואנוס? אני מתכננת להגיע עוד כשבועיים לבואנוס ואשמח להמלצה למקום טוב לישון בו.