חן

6/24/2006 11:56:24 PM

194

לכל המטיילים בבוליביה.

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

לכל המטיילים בבוליביה. אני יותר מממליצה לכם ולכן להישמר מלהגיע למלון "לובו" בלה פז-בוליביה! מנהלת המקום-ישראלית בשם דורית, תנסה לשכנע אתכם במתק שפתיים על המקום ומעלותיו. אני וחברותיי התפתינו ונשארנו שם שני לילות, בפועל רוב הקבוצה (כ5 במספר) העבירו את הלילה השני מתוך השניים שבילינו שם,בבית חולים בוליביאני – חוויה לכשעצמה אבל היינו מוותרים על חוויה זו. שמענו שמועות מישראלים לפני שנכנסנו למלון הזה , אבל התאימה לנו האווירה הישראלית והתפתינו. אני מציעה לכולם לברר עוד על המלון,שכעת הבנו שבקרב "בוגרי" המלון הוא מכונה: "מלון סלמונלה" ולא סתם ! חבל לצאת לטיול ולמצוא את עצמך במקרה הטוב דואג לחברים שלך בבית חולים בוליביאני ובמקרה הפחות טוב אתה מתוודע על בשרך למחדלי שירותי הבריאות הבוליביאנית ... כשפנינו אל דורית והסבנו את תשומת ליבה לעניין האוכל במלון היא הקימה עלינו צעקות וטענה שבטח קיבלנו את הרעלת הקיבה בחוץ אף על פי שלא אכלנו בכלל בחוץ! לא להיכנס אפילו למלון של גברת סלמונלה לפני שמדברים עם מישהו שהיה שם !!! אנשים כמו דורית הם הגורמים לסטיגמת הישראלי המלוכלך והנצלן ואני ואת/ה לא צריכים לפרנס אדם שכזה!!! תודה רבה וטיול מהנה!!! מעין

שי

6/25/2006 12:13:24 PM

הבעיה היא שהישראלים לא מקשיבים וממשיכים ללכת לשם כמו עדר... תראי בעקרון יש הרבה יתרונות במקום הזה אבל מה זה שווה שאם אנחנו בתור לקוחות באים להתלונן על משהו אחד שלא טוב ואז בשנייה מתפוצץ הפיוז הקצר של בעלי המקום

jesse

6/28/2006 10:28:03 AM

le kol ha muchilerim: azvu otchem me ha makom ha masriach ha ze she korim lo bolivia... kol sipur she shamatee me sham kashur le salmonella ve le paroshim ba mita ve shtuyot ka ele.. ani eesheet vitartee al ha taanug ha ze ve dilagtee me al ha medina ha zot she korim la bolivia!!