נטע

11/25/2009 1:25:16 PM

258

צריכה טיפים

אני וחברה טסות בפברואר ונוחתות בבואנוס איירס.. רציתי לדעת אם יש למישהו טיפים לגבי מסלול ומקומות שאסור לפספס.. הוסטלים ועוד המלצות שיכולים להקל עלינו בנוסף.. ציוד שאסור לשכוח וכל מה שיכול לעזור.. תודה :)

ORI

11/25/2009 2:15:08 PM

ההודעה הזו יכולה לא להסתיים , בשביל להקל עליכם הייתי ממליץ שתעשו את הבדיקות לפי מה שאתן אוהבות , הייתי ממליץ להסתכל מה מציעות המדינות , פה באתר,בספרים,חברים,אינטרנט וכל מה שעולה על דעתכם. לגבי העונה בהן אתן מגיעות באמת שווה לטייל באיזור ארגנטינה וצ´ילה עד לדרום היבשת , בהתאם לזמן שתשארו פה וחילופי העונות אתן יכולות לעבור למדינות הצפוניות יותר -בוליביה ופרו, כמובן שגם כיף ואיזי בברזיל שווה את הזמן. הכל תלוי במה אתן רוצות ככה תלכו רק למקומות שאתן אוהבות אשמח לעזור אורי,סוכן נסיעות רד בואנוס איירס-סוכנות נסיעות והוסטל ori.redbuenosaires@gmail.com טלפון:454-11-4371-810 טלפון בעלות שיחה מקומית: 03-9789947

נטע

11/26/2009 11:37:03 AM

ודה על התשובה אורי, אתה נמצא בארגנטינה??

יותם

11/25/2009 3:27:24 PM

אהלן במקום לשפוך פה דפים על דפים של תשובות (כי המדינות בהן אתן מעונינות לבקר עצומות בגדלן ומלאות כל טוב), אני מציע שתתחילו לצבור בעצמכן כמה שיותר מידע עליהן. מקורות מידע: פורומים של דרא"מ, מגזינים סרטים ותכניות טלויזיה של נשיונאל ג´יאוגראפיק ודומיו, אנציקלופדיה, ספרי תמונות, מפות, ספרי הדרכה וטיולים, ספרי טרקים, הרצאות, כתבות, חברים שהיו, ויקפדיה, חיפוש לפי שמות בגוגל, ועוד... ככל שתצברנה ידע רב, כך יהיה לכן קל יותר לבצע שינויים ולקחת החלטות לפני ובמהלך הטיול שלכן ! זכרו שבכל הנוגע למידע ישנם שלושה דברים חשובים: 1. נסו תמיד להשיג מידע מכמה שיותר מקורות, שכן לא תמיד המידע של מקור זה או אחר מדויק או מספיק. 2. השמרו ממידע המבוסס על דעות אישיות ! לכל אחד השקפת העולם שלו = נסו להצמד תמיד למידע העובדתי, ולהחליט מה לעשות עם המידע הזה בהתאם להשקפותיכן ומניעיכן אתן. 3. מידע הולך ומתיישן כל דקה שחולפת (!!), קחו זאת בחשבון כאשר אתן מוצאות מידע מכל מקור ומקור. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339