מ

11/24/2009 9:16:55 AM

182

שלום, כמה שאלות ציוד חשובות

שלום לכולם, אני צריכה את עזרתכם בשאלות בנודע לציוד- קניתי אתמול נעלי GRI SPORT ואכן וידאתי שהן אטומות למים, אבל רק אח"כ שמתי לב ששכחתי לוודא שהן עם גורטקס, כתוב עליהם סיפטקס(symphatex האם זה חומר דומה? היום אני נוסעת להרצאה בלמטייל ויש לי הזדמנות להחליף אותן( אם שווה לי בכלל להחליף אותם בגלל מה שציינתי??) בבקשה צריכה תשובה דחוף, כי אני גרה רחוק מכל הסניפים של למטייל ויש לי הזדמנות עוד היום ללכת ולהחליף. שאלה נוספת-מישהו היה בחנות עודפים של קלולמביה בבית זרזיר? אשמח לדעת איך שם ואם שווה לסוע לשם כדי לקנות, והאם המוצרים ברמה טובה ואם יש הנחות שוות. תודה מראש לעונים

יותם

11/24/2009 2:26:00 PM

אהלן אין לי מושג בכל הנוגע לבית זרזיר, אך התשובה לשאלתך הראשונה פשוטה: את בכל מקרה הולכת להרצאה ב"למטייל" (ואם כבר אז כבר = סנני את הדעות האישיות של המרצה מן העובדות בשטח), לכן שאי עמך את נעלייך אל הסניף, ושאלי את העובדים במקום = הם בוודאי יוכלו לתת לך תשובה מקצועית "על המקום", ואם יהיה צורך להחליף הנעליים תוכלי לעשות זאת מיד :) אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר כמו בבית: 03-7229339

ORI

11/24/2009 2:33:31 PM

בקשר לנעל תשאלי את המוכר מה ההבדל, גורטקס זהו חומר מוכר מאוד ומשתמשות בו הרבה חברות נעליים, זה לא אומר שאחרים הם טובים יותר או פחות פשוט הגורטקס הוא נבדק ומוכר. כמו כן אם הנעל נוחה לך ,ראית שהיא נגד מים ויש עליה אחריות אין לך מה לדאוג, השירות של חנויות למטייל בדרך כלל טובה והם לא מוכרים סתם מוצרים. חנות העודפים של קולוביה ובכלל מוצרים של קולומביה הם טובים מאוד, אמא שלי קנתה שם נעליים וטיילה איתן כאן בדרום אמריקה והיית המרוצה מאוד. יש רק לראות שהעודפים (אם את קונה) לא פגומים ולבדוק איזו אחריות יש איתם. אשמח לעזור אורי,סוכן נסיעות רד בואנוס איירס-סוכנות נסיעות והוסטל ori.redbuenosaires@gmail.com טלפון:454-11-4371-810 טלפון בעלות שיחה מקומית: 03-9789947