תומר

11/12/2009 8:16:08 PM

157

פלאפון

ערב טוב אנשים... כמה באמת צריך שם פלאפון? כדאי שיהיה איתי פלאפון? ואם אני מסכים שכן... להביא את שלי מהבית ולקנות שם כרטיס סים? איך מתניידים שם עם פלאפון ויוצאים עם זה בזול...?

יותם

11/13/2009 3:58:07 PM

אהלן לא באמת צריך סלולרי בשום מקום, ועל אחת כמה וכמה בטיול. הסלולרי נועד בעיקר עבור אמהותינו הפולניות ש"נשארו לבד בחושך" בזמן שאנחנו יצאנו "לשתות חשיש" בניכר = או במילים אחרות זהו כלי שמשאיר בידי משפחותינו היקרות את האופציה לממש את אהבתן אלינו באמצעות דאגה מציקה בשלט רחוק. מובן שתיארתי את הנושא באופן מוגזם ומליצי, אבל הכוונה שלי היא שסוף סוף אתה עומד לקחת חופש מהחיים, והסלולרי לא יאפשר לך לעשות זאת באופן אופטימלי. אם בכ"ז תסכים לשים על עצמך מכשיר מעקב, תוכל לשאת את שלך מהבית ולרכוש כרטיס סים בדרא"מ. הדרכים הזולות לתקשורת מחו"ל הן תכנות מחשב כמו סקייפ ודומותיה, כך שלשם תקשורת זולה אין טעם להביא סלולרי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון זול יותר: 03-7229339

ORI

11/13/2009 4:14:54 PM

לא ממש כדאי להביא פלאפון כי צריך לדאוג לו תמיד, שקעים מתאימים ובסופ זה גם מאוד יקר. כמה כבר אפשר להשתמש בו, כנראה שלא תדבר כל הזמן, פתרון פשוט בהרבה הוא הסקייפ שכן יש בכל מקום אינטרנט וההתקשרות ממחשב למחשב היא חינם אשמח לעזור אורי,סוכן נסיעות רד בואנוס איירס-סוכנות נסיעות והוסטל ori.redbuenosaires@gmail.com טלפון:454-11-4371-810 טלפון בעלות שיחה מקומית: 03-9789947