eyal

6/16/2006 5:07:03 AM

201

להזהר מחלום כחול וממיגל הנוכל!

לכל הישראלים באשר הם!! אנחנו היינו קבוצה של 12 אנשים ויצאנו דרך חלום כחול לטרק האזנגטה. מיגל, הבחור שמארגן את הטרקים נראה נחמד מאוד ואמין, הבטיח לנו את הדברים הבסיסיים שנותנים לכל טרק כמו: 2 ליטר מים לאדם ליום, הסעה מאורגת בחזרה לקוסקו, שחיטת כבש ביום האחרון, רכיבה על סוסים וכדומה... להפתעתנו, קיבלנו קצבה כמו בשואה של בקבוקי מים. בקבוק קטן לאדם ליום. לא היה מספיק אוכל לאנשים ואנשים הלכו לישון רעבים. לא היה מספיק מזרונים לכל האנשים שיצאו לטרק. אלו לא היו סוסים אלא פרדות משוגעות!! מין הכלאה של חמור וסוס. ואם זה לא מספיק ביום האחרון קיבלנו חתיכת בשר של כבש, לא שחיטה ולא נעליים אפילו לא ארוחה משביעה!! ולקינוח, האוטובוס שלקח אותנו אסף עוד קבוצה בדרך, רצה לעשות עוד כסף ואסף מקומיים בכל מיני מקומות נידחים והוריד אותנו בחור בקוסקו ולא במרכז ליד הפלאזה כפי שהובטח על ידי מיגל!! הבנו שזה קרה לעוד קבוצות אולם הם לא התלוננו ולכן החלטנו להתלוננן ולא לצאת פראיירים! מיגל טען שאנחנו שקרנים ולא רצה להחזיר לנו אפילו אגורה!! לאחר צעקות והתווכחויות הוא הסכים להחזיר כמה סולים לכל בן אדם אדם אולם הוא הזמין לנו משטרה וטען שנגנבו לו שקי שינה. לסיכום, מיגל הוא חתיכת נוכל!! לא כדאי לצאת איתו לטרקים, תצאו עם חביתוש!!! חוץ מזה שהאוכל במסעדה גם לא כלכך טעים ו-2 אנשים מהקבוצה התאשפזו לאחר שאכלו אצלו זיוה!!! זהירות!!!!!

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

שגיא

6/16/2006 5:37:19 AM

לא מתביישים לריב בשביל כמה סולים. אתם הישראלי המכוער בכבודו ובעצמו. מאחר ויש לנו סוכנות נסיעות גדולה בבואנוס איירס יותר מ-15 שנים שעובדת עם מאות ולעיתים אלפי תיירים ביום, אנחנו נזהרים מאוד לא לעבוד עם ישראלים מאחר וכמו שאתה מתאר- כך מסתיימות הרבה עיסקאות עם ישראלים שלא מתביישים לריב ולהשפיל את עצמם תמורת "זיכוי" עלוב שבגינה ניזכה לעוד דורות של שונאי ישראל לנצח נצחים. "האוכל לא היה טעים"..... נשמע כל כך ילדותי. צעקות.... התווכחויות...... טמבל, מה תזכור מהמקום הכי יפה בעולם, צעקות והתווכחויות? בשביל זה נסעת עד למאצ´ו פיצ´ו? לך, תחזור לשוק בארץ ותצעק. -157-

שי

6/16/2006 9:19:08 PM

תגיד לי מה הקשר שזה כמה סולים? זה ענין של עקרון! אתה יוצא במטרה להנות ואם בן אדם לא נותן לך את מה שהוא מבטיח , אז שלא יקח על עצמו לארגן כאלו טיולים! זה בכלל לא קשור לגזע צבע או לאום זה ענין עקרוני בין אנשים. ותאמין לי שאם היית מרגיש נדפק אז גם אתה היית מתלונן שונאי ישראל? הלכת רחוק.... -150-

eyal

6/25/2006 9:07:40 PM

אנשים כמוך לא מגיעים רחוק בחיים שלהם... מיגל מבטיח המון דברים ומעט מאוד מתקיימים באמת... אבל כשזה מגיע למצב שאנחנו באמצע טרק ואין לנו מים בגללו אני בטוח שגם אתה - יפה נפש שכמותך - היית סובל ולא מתלונן.. בגלל שהיית צריך לבלות את התקופה שאחרי הטרק בבית חולים מיובש... אז לפני שאתה מאשים שכולם רק מתלוננים בשביל -כמה- סולים... ולפני שאתה מאשים את כל הישראלים בזה שהם קמצנים... תברר טוב את הנושא. כי אתה לא יודע מה היה המקרה ואתה לא מכיר את האנשים! דווקא אנשים כמוך שחושבים שכל הישראלים רק רוצים להרוויח הם האנשים המכוערים שיש בחברה שלנו ובדרום אמריקה!! מתנשאים!! מיגל הוא חתיכת נוכל וזה לא סתם חרוז...

ניסים

6/16/2006 11:30:03 PM

גם אני הייתי עם קבוצה באזנגטה דרך חלום כחול והיה אפילו יותר נורא ,היינו 14 אנשים בקבוצה ובלילה האחרון היו 9 מזרונים לכולם לא היו ארוחות בשריות כמו שהובטח ע"י מיגל גם ישבנו במסעדה וחיכנו שעה ועשר דקות על השעון למרק... קיצר באמת כיף חיים עם חלום כחול ומיגל המיתחנגל... לא הייתיקונה ממנו מים...