שי

10/24/2009 5:06:11 PM

199

מוצ´ילה או טרולי

שלום לכולם אני טס ב22.11 לטיול של חצי שנה בדרום אמריקה נעבור במדינות ארגנטינה צ´ילה ברזיל פרו וקולומביה עכשיו אני וחבר שלי שמענו כבר מהרבה מאוד מטיילים שחזרו שכדאי לקחת מזוודה עם גלגלים + תיק קטן של 40 ליטר מאשר לקחת מוצ´ילה הטיול שלנו בכלליות יכלול טרקים אבל של 4 ימים גג בגלל השבתות שנעדיף לא לעשות בהם יותר מדי הליכות ודברים אני העדפתי ללכת לקנות מוצ´ילה אבל כל החברים שאני שואל שכבר חזרו מהטיול ומטיול דומה לשלי אמרו שגם הם נסעו עם מוצ´ילה ומהר מאוד עברו למזוודה כי זה הרבה יותר נוח רציתי להתייעץ פה עם אנשים שכבר חזרו שיגידו מה עדיף

איל

10/26/2009 12:03:29 PM

אין תשובה מוחלטת לשאלה שלך. התשובה תלויה באופי הטיול ובאופי המטייל. לי אישית היה נוח מאוד עם מוצ´ילה ולא חשבתי אפילו על לעבור למזוודה. לפי מה שכתבת בשאלה נראה שהרבה יותר מתאים לך מוצ´ילה. בקשר לחברים שלך, משהו לא מסתדר לי. אם החברים שלך יצאו לטיול דומה למה שאתה מתכנן לא יכול להיות שהם העדיפו מזוודה. או שאני הבנתי אותך לא נכון ואתה לא מתכנן לצאת מהערים הגדולות יותר מדי.

שי

10/26/2009 3:35:51 PM

זה גם מה שלי היה מוזר אבל שאלתי עוד מספר מטיילים שחזרו וגם הם היו עם מזוודה ומוצ´ילה קטנה פשוט שיצאו לטרקים השאירו את המזוודה בהוסטלים