גור

10/14/2009 9:44:30 PM

309

השכרת דירה בבואנוס איירס

אהלן, אני ועוד שלושה חברים מתכננים להיות בערך חודש בבאונוס איירס, והבנו שיכול להיות שיהיה לנו יותר משתלם לשכור דירה לחודש הזה מאשר להיות בהוסטל. למישהו יש מושג לגבי מחירי דירות ואיך בכלל אפשר לראות דירות להשכרה? אני מכיר את שתי החברות הישראליות שמשכירות שם דירות, אשמח אם למישהו יהיו עוד הצעות בשבילי. תודה.

למידע נוסף על: בואנוס איירס
מוריה

10/14/2009 9:56:52 PM

אני גם שמעתי על הקטע....ומסתבר שזה אכן משתלם ..אבל!: 1.ההפרש בין מחיה בהוסטל לבין השכרת דירה הוא ממש הפרש מינימליסטי ביותר..(טווח של עד 50 דולר לחודש בלחץ). 2.אני לא יודעת מה איתך,אבל אל לשכוח כי הוסטל,פרט למקום לינה,הוא חלק מהחוויה,לא להיות רק בבועה החברתית שלך אלא להיפתח החוצה לאנשים חדשים,לחצוקים,לאחוות הישראלים שיש לכל תייר ישראלי בחול. קח זאת בחשבון,אבל הכי חשוב. תעוף על החיים שלך ותהנה:)

גור

10/15/2009 1:19:28 PM

נראה לי שאפשר להשיג דירה באיזור ה-600 דולר לחודש, לארבעה אנשים. בהתחשב בזה שחודש ממוצע בהוסטל עולה בערך 300 דולר לאדם, זה יוצא כבר חיסכון יותר משמעותי, באיזור ה-150 דולר לאדם. אבל מה שאמרת לגבי החוויה וההווי (לאו דווקא הישראלי...), הוא בהחלט נכון.

מוריה

10/15/2009 8:59:23 PM

אני עניתי במחשבה שאני בכל אופן לא מתכננת להישאר באותה עיר יותר מחודש אלא אתה מתנייד ואתה לרוב זז ממקום למקום(בכל אופן במקומות היותר יקרים כמו ארגנטינה וברזיל).. אבל עדיין אם מה שציינת הוא נכון אז ההפרש הוא מאוד משמעותי ואז נכנס פה השיקול מה יותר חשוב-האווירה או הכסף,כל אחד לראות עיניו..