דובינסקי

10/14/2009 8:10:19 PM

284

טיסות

היי, התייעצות לגבי טיסות... אני רוצה לקנות כרטיס טיסה לדרום אמריקה. דיברתי כבר אינסוף סוכנויות, ושמעתי כל הצעה אפשרית בערך, ואני רוצה כבר לסגור את הסעק אבל מתלבטת - כרטיס פתוח לשנה - עם שינוי ראשון חינם, או זול יותר, אבל בלי שינוי ראשון חינם? אני לא יודעת אם זה קריטי, וגם בחלק מהמקרים, אם חיברתי את המחיר של כרטיס בלי שינוי עם השינוי, זה יצא יותר זול מהכרטיס שכולל שינוי. ברוב המקרים הכרטיס בלי הוא של איבריה, והכרטיס עם הוא של אל-על. מה אתם אומרים? (אם כבר טסתם וחזרתם אני בכלל ממש אשמח לשמוע מהנסיון...) תודה!

מוריה

10/14/2009 8:31:40 PM

מסקר שוק נרחב שאני עשיתי טרם סגרתי את כרטיס הטיסה שלי(בדיוק לפני יומיים:) הבנתי מהמון אנשים/חברים/מכרים/ שאלעל היא החברה שלישראלים הכי עדיף לטוס בה היות וזו חברה ישראלית(!) שאפשר לפנות אליה בכל יום ובכל רגע נתון,ואם את בחול אז ההורים יכולים לדעת רק עברית ולא להסתבך עם אנגלית ולדלות עבורך מידע חיוני עבור טיסות/שינוי בתאריכי טיסות וכו´ ובקלות,וסביר להניח שגם ללא אי הבנות.. אני גם לקחתי בחשבון את הקטע של מועד החזרה.אומנם פה בארץ אפשר לחיות במחשבה(קצת אופורית אומנם אבל עדיין סוג של מחשבה) שתאריך החזרה המיועד שלך הוא אכן התאריך בו תחזרי,אבל הרי הטיול כשלעצמו הוא טיול מאוד דינמי ומשתנה משניה ושניה ולכן עדיף לך לקחת כאופציה מאוד מאוד אפשרית והגיונית שאת תשני אותו,לפחות פעם אחת. בכל אופן,מצטערת אם חפרתי מעט,אבל אני חושבת כמוך שיש לחשוב על העניין לא בפזיזות דעת...ואלו המסקנות אליהן הגעתי,לשימושך,או לא..:) בכל אופן לעשות חיים-הכי חשוב!:)

shen

10/14/2009 10:15:23 PM

את צריכה להיות סגורה איפה את רוצה לנחות, ומאיפה סביר להניח שתחזרי,, בסופו של דבר כרטיס עם שינוי ראשון חינם או שינוי ראשון בתשלום יוצאים כמעט אותו הדבר עם לוקחים בחשבון שאכן משנים פעם אחת בטיול... אני אישית ממריא חודש הבא עם אייר-פראנס וצפויה לי נחיתה עם KLM ...

מוריה

10/15/2009 8:56:46 PM

כשאני התחלתי בבירור המחיר לכרטיס בהתחלה הלכתי על מה שכל החבר´ה שלי שהיו וטיילו בדרום אמריקה עשו-כרטיס הלוך וחזור לבואנוס ומבואנוס. לאחר שהבנתי שמבחינה הגיונית יהיה לי יותר פשוט וזול לחזור מברזיל (כי אני מסיימת את המסלול שלי בפרו)ביקשתי הצעות תואמות והכרטיס הוזל ב200$. אז את צריכה לעשות חושבים איפה את מתחילה ואיפה ככל הנראה תסיימי ואז תדעי איזה כרטיס לקנות.. ובלי קשר-אני רואה שרוב האנשים פה טסים בסוף נוב´ אז צרו איתי קשר חבר´ה...:)