יעל

10/7/2009 7:42:44 PM

136

עזרה בהתמצאות בבואנוס

טוב, קניתי כרטיס (28/10) לא הספקתי ללמוד ספרדית... ואני נוחתת בבואנוס איירס בבוקר (29/10) אבל אני לא יודעת מה לעשות ולאן ללכת נכון לכרגע אני טסה לבד. אז אני יוצאת מהמטוס- ו.....? לאיזה איזור בבואנוס (איזור מרכזי) הכי כדאי לי ללכת? באיזו צורת תחבורה? מונית זה לא כדאי אלא אם כן אני עם עוד כמה חבר´ה. איך אני אעלה על אוטובוס בלי לדעת מילה בספרדית?? אשמח לעזרה ועצות שימושיות תודההה יעל

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

עדיאל

10/7/2009 10:24:03 PM

היי אני גם טס ב28..לגבי הסתדרות שם כדאי ללמוד קצת מילים בסיסיות להסתדר.. ממש שפה קלה ספרדית.. ובואנוס ממש לא חסר מה לעשות כדאי לבדוק באתר יש הרבה מידע ובעוד אתרים או פשוט לעשות חיפוש בגוגל אם בא לך... תבדקי גם הוסטלים פה באתר ותחליטי לפי זה ולפי המלצות, כדאי ללכת בהתחלה למקום עם הרבה תיירים עדיף ישראלים ככה תכירי אנשים ויהיה לך יותר קל בהתחלה! אם את צריכה עוד עזרה צרי קשר במייל.. בהצלחה נתראה בטיסה

elad

10/8/2009 7:32:11 AM

אז ככה לנחיתה בדרום אמריקה בואנוס איירס זאת כנראה העיר הכי ידידותית והכי נחמדה לנחות בה אז תהיי רגועה ובטוחה שלהסתדר בטוח תסתדרי לגבי הוסטלים ומקומות לינה אנחנו מציעים לינה במחירים מאוד נמוכים אז אם את מעוניינת את יכולה לשלוח לנו הודעה באיימייל ונוכל לעזור לך בהכל... תודה... אלעד, קאסה סולי, בואנוס איירס ארגנטינה. 0054-11-4331-5081 casasoly@gmail.com

miki

10/8/2009 4:24:35 PM

אהלן יעל, אז קודם כל אל תדאגי, בשביל זה אנחנו פה, לקבל אותך בזרועות פתוחות וליצור לך את הנחיתה הרכה ביותר :-) לגבי נחיתה, את תנחתי בשדה הבין לאומי של בואנוס אייריס שנמצא כ-40 דקות נסיעה מן העיר. דרכי הגעה מהשדה לעיר: מהשדה אני לא ממליצה על אוטובוס למרכז העיר, כיוון שלוקח כשעתיים שלוש במקום כ-30דקות מונית - יעלה כסביבות ה100 פסו, שאטל - יוצא מהשדה בסביבות הכל חצי שעה, שעה, ועולה כ-50 פסו שהייה בבואנוס אייריס:מומלץ לישון בהוסטל בו שוהים עוד ישראלים, כך תתחברי לעוד ח´ברה ישראלים במהירות. את מוזמנת להתארח אצלנו בהוסטל ב "קאסה זולה" שנמצא בAv. de mayo 950 (אוונידה דה מאשו. המשך הטיול מבואנוס אייריס: אם תרצי נעזור לך בהמשך תכנון טיולך מבואנוס אייריס. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, מיקי, בשם צוות ה"קאסה זולה" - סוכנות נסיעות, הוסטל והשכרת דירות בבואנוס אייריס, ארגנטינה. מייל:info@casazoola.com.ar טלפון:54-11-43421187 טלפון במחיר מקומי:03-7229339