דובינסקי

10/5/2009 12:48:57 PM

153

התייעצות...

אני רוצה להתחיל את הטיול שלי בין ה-15-25 בדצמבר בבואאנוס, לרדת דרומה, לעלות דרך צ´ילה-בוליביה-פרו, ואם יישאר כסף והגעגועים לא יהיו עוד מוגזמים, אקוודור וגלאפגוס. השאלה שלי היא, אם יש דרך לשלב בכל המסלול הזה את הקרנבל בברזיל ואיפה... ואם בכלל זה כדאי במסלול הזה. חוץ מזה, כמה זמן פחות או יותר לוקח טיול לפי המסלול שלי רק עד פרו? אני מתכננת לטרק, אבל לא רק, ולא למוות.התכנון שלי הוא לסיים באיזור יוני-יולי, אבל אולי ההערכת זמן שלי לא משהו... ושאלה אחרונה - לפי המזג אוויר, אני מגיעה לבוליביה ופרו בתקופה מוצלחת? המון תודה...

איל

10/6/2009 1:32:21 AM

שלום מיכל בעיקרון המסלול לשך הוא בדיוק מה שנקרא "הגל העולה". קודם כל תשכחי מלרת בארגנטינה ולעלות דרך צ´ילה, לפחות את אחד הכיוונים תעשי בזיג-זג (אין כמעט ברירה). אפשרי בהחלט לשלב את ברזיל במסלול. זה דורש לעבור בצפון ארגנטינה, ואין סיבה שלא לעבור שם בלי קשר. מומלץ לעבור דרך מעבר הגבול באיגוואזו ועל הדרך גם לבקר בשמורת הטבע המדהימה הזאת. אחרי הקרנבל תוכלי לחזור לארגנטינה או לעבור ישר לבוליביה ומשם להמשיך לפרו וצפון צ´ילה. אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת לפנות אלי במייל מקוה שהצלחתי לעזור איל

miki

10/6/2009 5:47:04 PM

אהלן מיכל, הרעיון הכללי שלך מוצלח. הטיול בין דרום ארגנטינה נעשה בזיגזוג עם צ´ילה, כך שאת משלבת את שתי המדינות יחד. תתחילי בבואנוס אייריס , משם תדרימי דרך צ´ילה. מבחינת מזג אוויר, זהו הזמן המושלם לרדת דרומה ולטייל בפטגוניה, חבל הארץ המהווה את שליש הדרומי של ארגנטינה וצ´ילה. אני ממליצה לפחות חודשיים בארגנטינה (שרובם מוקדשים לדרום הייפייפה) משם אני ממליצה דרך מפלי האיגוואסו להמשיך לקרנבל בברזיל. שמתרחש בפברואר. בברזיל תשהיי כחודש וחצי בשילוב של החופים והפנטאנאל, ודרך הפנטאנאל בסביבות אפריל תמשיכי לבולביה ומשם לפרו.בולביה כחודש ופרו כחודש וחצי כך שתסיימי סביבות יוני - יולי. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת! להתראות, מיקי, בשם צוות "קאסה זולה" - סוכנות נסיעות, הוסטל והשכרת דירות בבואנוס אייריס, ארגנטינה. מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון מקומי: 03-7229339