תומר

10/1/2009 1:29:07 AM

165

שאלות למומחים

לדעתכם האישית, בהתחשב בנסיבות, אני נוחת בבואנוס ב-9 בדצמבר והקרנבל בברזיל מתחיל בסביבות ה- 19 בפברואר. אם כך: האם כחודשיים וחצי לעלות מאושוויה, לעשות את הקרטרה ולהצפין עד לאיגוואסו ולבסוף להגיע לברזיל עד התאריך הנקוב לעיל בהחלט יכול לתת הרגשה טובה ונעימה? או שמא פיספוס אדיר? לדעתכם האישית בלבד!!! רב תודות. תומר.

איל

10/1/2009 11:31:31 AM

לדעתי אפשרי לעשות את דרום צ´ילה וארגנטינה עד בואנוס ואז לעבור את הגבול לברזיל לקרנבל. אני אישית ויתרתי על ברזיל בכלל והקרנבל בפרט אז עם ברזיל עצמה אני לא יכול לעזור. אחרי הקרנבל ואחרי שתראה את ברזיל תוכל לחזור לארגנטינה כדי להשלים את הצפון ולהמשיך משם את הטיול.

יותם

10/1/2009 1:31:13 PM

אהלן תומר ביקשת לדעת מה דעתי האישית ? קרנבל יש בכל שנה = טייל בפטגוניה עד אמצע-סוף מאי ! מכיוון שאתה תומר ואני יותם, עזוב אותך מדעתי האישית ועשה מה שאתה מוצא לנכון = מה שמתאים לתומר, ולא ליותם... תוכל להתחיל לטייל בפטגוניה, ולראות במהלך הטיול האם מתחשק לך להמשיך היכן שאתה נמצא, או האם נמאס לך ואתה חותך לקרנבל. מובן שאין פה חוקים, ותמיד תוכל לשוב דרומה ולהמשיך מהיכן שחתכת. לשם הטיול בדרום הרחוק, ממליץ לך על ספרי: "טרקים וטרמפים בפטגוניה", שיעזור לך בתכנון ובמהלך הטיול עצמו. הספר יתן לך את הידע והכלים ליצור לעצמך את הטיול שיתאים עבורך ביותר ! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר כמו בבית: 03-7229339