נאור

9/29/2009 3:40:06 PM

162

הצעות להוסטלים בטיול

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

שלום לכולם.. ב20 לאוקטובר אני טס לארגנטינה ואני לא כול כך בטוח בהוסטלים שרשומים פה כי אחד אומר שהוסטל X היה מצויין והשני אומר שרק סבל שם, בעיקרון כל אחד והמחשבה והדעה שלו אבל מה שהייתי מעדיף זה לשמוע הצעה ממישהו שטייל שם לאחרונה ולא מהאתר. אז אם מישהו יכול לעזור אני אשמח.. אני צריך עזרה במנדוסה, ברילוצ´ה, אל צ´אלטן, ולוס גלסיארס.. כמו כן אני חושב על סנובורדינג אז אם מישהו מכיר מקום טוב בארגנטינה בתקופה של בין 20/10 - 30/2 אני אשמח לשמוע.. כול טוב ותודה מראש.. נאור

morag

9/29/2009 7:18:41 PM

היי תוכל להכנס לאתר minihostels.com ולהתרשם מהוסטלים בעצמך ,כמו שאמרת אתה לאהוב או לא לאהוב הוסטל תלוי בבנ-אדם ובאוירה של ההוסטל באותה תקופה בה תיהיה. אשמח לעזור בהמשך גיא.סוכן נסיעות רד בואנוס איירס - סוכנות נסיעות והוסטל info.redbuenosaires@gmail.com טלפון : +54-11-4371-8104

miki

9/29/2009 10:13:36 PM

אהלן בקשר לסנובורד בתקופה שהתעניינת, הדבר יכול להיות בעייתי מאוד מכיוון שזאת עונת הקיץ בארגנטינה, הסיכוי היחיד לדעתי הוא שתוכל לעשות סנובורד באשוויה, וגם זה בספק, מומלץ לחקור זאת לעומק.. בנוגע להוסטלים יש לי רשימה ארוכה , תיצור איתי קשר ואעזור לך בשמחה וכמובן עם כל שאלה נוספת! להתראות, מיקי, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארגנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון זול יותר: 03-7229339