עמרי

9/26/2009 11:39:28 AM

161

בנוגע לטרוולס צ´ק וויזה

מה דעתכם (אלו שכבר טיילו) בנוגע לטרוולס צ´ק? כאן באתר כתוב שמומלץ לקחת 40% מהתקציב של הטיול בטרוולס צ´ק. לעומת זאת אנשים שדיברתי איתם אמרו שזה מסורבל וששער ההחלפה והעמלות גבוהות ולכן לקחת רק כ- 200-500 דולר למקרה חרום (אשדד וכו´...) ולהסתמך במהלך הטיול על ויזה. מה דעתכם? ועוד שאלה: כרטיס אשראי מסוג ויזה מספיק או מומלץ גם לקחת מסטרכארד? (המדינות שבהן אני מתכנן לבקר: אקואדור, פרו, בוליביה, צילה, ארגנטינה וברזיל). תודה

איל

9/27/2009 1:31:15 AM

אני מצטרף להמלצות של "אנשים שדיברת איתם". הרעיון של הטרוולרס הוא כסף לביטחון שמבוטח בפני גניבה. הבעיה היא שלרוב שער ההחלפה שלהם נמוך יותר מדולרים רגילים או שלוקחים עליהם יותר עמלה. ואי אפשר לקנות בהם אלא רק להחליף אותם לכסף מקומי. בקיצור, לא צריך לצאת עם יותר מדי כמה מאות בהחלט יספיקו. בקשר לכרטיס האשראי, כרטיס אחד בהחלט יכול להספיק, אבל תמיד עדיף שיהיה עוד אחד על כל צרה שלא תבוא, וכמובן שאם לוקחים שניים אז לדאוג להפריד ביניהם.

elad

9/28/2009 9:46:11 PM

אז ככה טרוול צ´קס זה קצת מסורבל אבל בערים הגדולות אתה יכול לקבל עליהם 1 ל1 אם תלך לסוכנות של אמריקן אקספרס. אבל אני מצטרף להמלצה הקודמת שכדאי לקחת רק כמה מאות דולרים בטרוולס. לגבי הכרטיסים בכמה מדינות יש הגבלה לויזה ומסטרכארד של 200 דולר אז כדאי לקחת את 2 הכרטיסים אם יש באפשרותך... אלעד,קאסה סולי,בואנוס איירס,ארגנטינה. טלפון: 00541143315081 casasoly@gmail.com