עמרי

9/21/2009 8:21:28 PM

157

המלצה להוסטל בקיטו

שלום, אני נוחת ב- 08/10 בקיטו ומחפש הוסטל מומלץ להעביר בו את היום - יומיים הראשונים. יש המלצות? צריך להזמין מראש? תודה.

למידע נוסף על: קיטו
איל

9/23/2009 2:25:54 AM

בדף של קיטו באתר תוכל למצוא מספר הוסטלים. מתוך הרשימה שבדף זה אני ישנתי בשניים: 1. La Pinetina - הוסטל קטן ושקט. מאוד נחמד וביתי, אבל אם אתה מחפש ישראלים שיעזרו לך להתאקלם ביבשת זה לא המקום הכי טוב למצוא אותם. לא הרבה ישראלים מגיעים להוסטל הזה ובאופן כללי הוא פחות מלא מהוסטלים אחרים (היהו לילה או שניים שהייתי לבד בהוסטל הזה). 2. Hostel Central del Mundo - יםדטל שאני אישית פחות אהבתי אבל הוא לגמרי לא רע. יש בו יותר חברה ובמיוחד יותר ישראלים. להתחלת טיול הייתי אולי מעדיף אותו על פני ההוסטל הקודם. בנוסף לשני ההוסטלים האלה יצא לי להעביר כמה שעות בהוסטל אחר שבו ישנו חברים שלי. גם הוא מופיע ברשימה: Hostal el Taxo - הוסטל גדול יותר משני הקודמים ומרווח יותר. הוא לרוב מלא ישראלים ולכן אולי יהיה הבחירה המועדפת. אני ממליץ להזמין מקום מראש, זה לא בדיוק כיף להתחיל להסתובב בעיר בחיפוש אחרי הוסטל ביום הראשון של הטיול. מקוה שעזרתי בשאלות נוספות אפשר לפנות אלי במייל שנה טובה וטיול מהנה

איל

9/23/2009 2:30:13 AM

ההוסטל השני שאליו התייחסתי הוא New Bask, ולא Hostel Central del Mundo שבו לא הייתי ואותו אני לא מכיר.