אורן

9/18/2009 3:11:11 AM

204

עזרה בתכנון טיול..

שלום חבר´ה, אני ועוד חבר טסים בסוף החודש לפרו, נהיה בפרו חודש בערך ואז נרד לכיוון צ´ילה ונזגזג עד לאושוואיה ואחר כך חזרה לבואנוס ומשם לברזיל. התכנון הוא להיות בערך 4 וחצי חודשים. בהתחלה חשבנו להתחיל בצ´ילה אבל אמרו שיהיה קר מידי בפטגוניה אז החלטנו להתחיל בפרו. מה אתם אומרים? מסלול טיול טוב יחסית? בעיקרון אנחנו נזרום עם הטיול זה הפלוס מינוס שתכננו. אם מישהו טס ב30 לספטמבר לפרו אז נשמח ליצור קשר.

איל

9/20/2009 2:02:20 AM

בעיקרון המסלול נכון והגיוני אבל יש בו בעיה. אוקטובר זה לא בדיוק העונה המתאימה לפרו. אני מציע לכם לחשוב על צפון צ´ילה-ארגנטינה במקום פרו. צ´ילה מדינה ארוכה ביותר וארגנטינה מתפרסת על שטח עצום. בצפונן של המדינות האלה יש מזג אויר שונה לחלוטין ממזג האויר בפטאגוניה ובאוקטובר בהחלט אפשר לטייל שם.

אורן

9/20/2009 4:08:01 AM

כל מי שדיברנו איתו אמר לנו שאסור להפסיד את המדינה היפיפיה הזאת!!!! זו הדרך היחידה שלנו להכניס את פרו!! אנחנו טסים בתקופה בעייתי מבחינת כל העונות בדרום אמריקה אבל אין לנו הרבה ברירות. למה זו לא העונה? יהיה יותר מידי קר?

איל

9/20/2009 6:02:24 AM

אני מצטרף להמלצה שלא להפסיד את פרו, אבל... בפרו, כמו גם בבוליביה הבעיה היא לא הטמפרטורה. הטמפרטורה בשתי המדינות די יציבה לאורך כל השנה. הבעיה היא הגשמים. בזמן שבארץ קיץ זאת התקופה היבשה בפרו ובוליביה, כאצלנו חורף שם זאת העונה הרטובה, ושם רטוב זה רטוב... אבל מה שנכון הוא שמדובר על תחילת העונה הרטובה ועם קצת מזל אולי השנה הגשמים יתחילו מאוחר יותר. לדעתי האופציה הטובה ביותר היא להגיע ללימה ולהחליט משם אם אפשר לעשות את פרו או שעוברים לצ´ילה ארגנטינה. מקוה שעזרתי ולא סתם ביאסתי. בשאלות נוספות אפשר לפנות אלי למייל איל

אורן

9/21/2009 11:05:29 AM

למצוא דרך אחרת זה היה מעולה. תודה רבה רבה רבה על העזרה. נקווה שלא יהיו גשמים ויהיה לנו מזל אם למישהו ישנם עוד רעיונותנשמח לשמוע תודה