אנה

6/4/2006 6:12:36 PM

175

תרמיל...

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני טסה ל5 חודשים, ויש לי כמה שאלות לגבי התיק: 1 - מה עדיף מבחינת נוחות (מי שטייל כבר) תיק שק או תיק משולב? 2 - האם גודל של 60+ יספיק או עדיך 70+? 3 - האם יש איזה תיק שמישהי (או מישהו) יכול להמליץ עליו? בטווח של עד1000 ש´´ח... ראיתי 3: salewa, capehorn - ב825 ש´´ח gregory, deva הדגם החדש - 1464 ש´´ח (לא נכנס בתקציב אבל נוח), אולי יש משהו דומה בפחות ש´´ח? vaude, formula601w - ב820 ש´´ח. איזה חברה עדיפה בכלל? אני טסה עוד חודש, וכולי מבולבלת לגבי הקנייה הזאת.. תודה רבה לכל העונים :)

lior

6/4/2006 7:31:55 PM

טוב אז ככה.... 1. אני ממליץ לך לקחת תיק שלא יהיה שק אלא יהיה לו רצ´רץ מהצד ויפתח כמו מזוודה מפני שאם התיק שלך יהיה מלא עד הסוף להוציא משהו מהתיק שנמצא בתחתית זה בלאגן. 2. תמיד עדיף כמה שיותר גדול לדעתי אבל 10 יותר או פחות זה גם תלוי עד כמה את מתכוונת לטרק. 3. לי היה תיק של TATONKA (אני מקווה שאני מאיית את זה נכון) והוא חזק ומומלץ וגם לא עלה לי יותר מדי כסף (בערך 600 שקל) 4. אני טסתי בחברת איבריה היא לא הכי טובה אבל יש לה את התפוצה הכי גדולה בדרום אמריקה (מבחינת מקום ממנו תרצי לחזור ביבשת או לשנות מיקום חזרה) נ.ב אל תהי לחוצה זה אחת הדברים הכי יפים שתעשי בחיים אני אישית מקנא בך בהצלחה

מור

6/10/2006 12:20:36 PM

ההמלצה שלי היא לקחת מזוודה על גלגלים!!!!!!!! לא רק שזה נוח זה מכיל הרבה יותר!! ולקנות תרמיל גב יותר קטן שישמש אותך לטרקים! (את הציוד שלא צריכים לטרק משאירים בהוסטל עם המזוודה) פגשתי המון מטילים בטיול הזה שפשוט קנו מזוודה בבוליביה מרוב שהם הצטערו על כך שהם הביאו מוצילה ששוברת להם את הגב