עמית

8/11/2009 8:46:05 AM

181

אני רוצה לטוס בתחילת אוקטבר...

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

לקולומביה זה מתאים מבחינת תאריכים?

יותם

8/12/2009 3:56:32 PM

אהלן בקולומביה אזורי אקלים מגוונים, אך ככלל, מדובר במדינה טרופית בה ניתן לבקר משך השנה כולה. המדינה בטוחה ויפהפיה והקולומביאנים אנשים זהב = אני בטוח שיהיה לך טיול מוצלח וכיף ! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

ליאת

8/12/2009 9:36:05 PM

היי יותם, רציתי לשאול מה הדרך הקצרה ביותר להגיע לחופים של קולומביה מפרו..(אין לי בעיה גם לקחת טיסות כי יש לי רק שבוע להעביר שם...אם ידוע לך על מחירי טיסות זה גם מצויין) ושאלה נוספת על ברזיל..... האם אפשר להגיע לריו בסוף ספטמבר? זה נחשב בעונה או שיותר קר ולא כדאי? תודה רבה!! =)

יותם

8/13/2009 8:43:31 AM

הי ליאת כפי שציינת בעצמך, הדרך המהירה ביותר להגיע מפרו לקולומביה היא בטיסה, שתהיה מלימה לבוגוטה. אוטובוס, או טיסה פנימית בקולומביה עצמה, ישלימו את העבודה ויביאו אותך לאזור החופים המבוקש. סוף ספטמבר בריו דה ז´נירו = אביב לקראת קיץ, כלומר בחוץ חמים ונעים, וכבר נחמד לתפוס קצת צבע בחופים, אך טמפרטורת מי הים עוד גבולית-משהו. לפרטים נוספים, מחירי הטיסות והזמנה שלהן, וכל שאלה נוספת = כתבי לי ואשמח לעזור ! להתראות, יותם אדלמן