דניאל

8/4/2009 9:02:23 AM

312

מחפשת הוסטל לא בבעלות ישראלית

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

אני מחפשת הוסטל בבאונוס במרכז שיהיה יחסית במרחק הליכה מבית חבד ושלא יהיה בבעלות ישראלית ולא מעוז ישראלים :) שמציע חדרים זוגיים במחירים סבירים (אני מבינה שיותר יקר)

יותם

8/5/2009 9:08:09 AM

אהלן את יכולה לנסות את ההוסטלים של HI, או בשמם המלא HOSTELLING INTERNACIONAL המזוהים בעיקר עם המטיילים הערלים. מדובר בהוסטלים המחוייבים בסטנדרט גבוה, ועל כן התנאים שם טובים. כיוון שהמחירים שלהם גבוהים ממחירי ההוסטלים הממוצעים, מרבית בני עמינו היקרים מדירים משם את רגליהם. הכנסי לאתר של HI באינטרנט וראי מה יש להם להציע. אם העסק מוצא חן בעיניך, תוכלי בהגיעך אל הוסטל כזה לרכוש כרטיס HI, המקנה לך הנחה על כל לינה נוספת בהוסטל של רשת זו (ויש רבים וטובים ביבשת). בכל אופן, עליך להבין שבבואנוס איירס מאות הוסטלים, ומתוכם רק 5-6 המזוהים עם ישראלים, כך שגם אם לא תלוני ב HI, לרשותך עוד המון אפשרויות לבחירה. אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

דניאל

8/5/2009 9:28:03 AM

זה אותו דבר או שזה 2 דברים שונים?

מור

8/5/2009 8:08:45 PM

במיניהוסטל יש הוסטלים קצת יותר טובים והכרטיס שלהם מספיק לשנתיים חוץ מזה שבמיניהוסטל יש גם הוסטל אחד של ישראלים "קאסה דה פאפא" וככה אפשר להזמין מקום מראש ולשלם דרך האינטרנט אני עשיתי את זה וחסכתי לעצמי את הכאב ראש של לחפש מקום שאני מגיע וגם אני רוצה לציין ש "קאסה דה פאפא" חידשו את המקום לגמרי וזה נראה ממש פצצה וכיף להיות שם והארוחת בוקר שלהם מטורפת אני ממש ממליץ על המקום

דניאל

8/6/2009 8:48:07 AM

אז לפי מה שאתה אומר זו לא אותה גברת בשינוי אדרת.. אילו 2 גברות שונות! התכוונתי לשאול עם זה אותו כרטיס או 2 שונים... ודרך אגב אני מחפשת הוסטל ללא ישראלים ככה שקסה דה פאפא זה זה לא ממש הכיוון...

יותם

8/6/2009 8:10:32 PM

אהלן להוסטלים של מיניהוסטלס "חוקים" מסוימים, ואודה ולא אבוש שאיני מכיר אותם על בוריים, אך מאחר ובמספר הוסטלים מעין אלה יצא לי לבקר בעצמי, אני יכול לומר בפה מלא שגם אם הם חביבים ונחמדים וברמה סבירה, הם אינם משתווים לרמה של הוסטלים של HI (אגב, באופן אישי איני אוהב ללון בהוסטלים של HI, אך מסיבות אישיות, שאינן קשורות באיכות). אי לכך ובהתאם לזאת, תוכלי לעשות את העבודה בעצמך, וכך גם לשפוט בעצמך: הכנסי אל אתר האינטרנט של HI, והכנסי גם אל אתר האינטרנט של מיניהוסטלס, וראי אילו מהם נושאים חן בעיניך יותר ! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה", בואנוס איירס

gershon

8/9/2009 12:02:03 AM

ממליץ לך בחום על ההוסטלים של HI הם מעולים בניגוד למקומות של הישראלים שהם לרוב מאורות סמים מבלי להשמיץ... הוסטל מעולה ברחוב הראשי מקום חדש יחסית ונראה ממש כמו בית מלון ואין כמעט ישראלים זה HI נקרא פלורידה סוויטס לינק : http://www.hihostels.com/dba/hostels-Buenos-Aires----Hostel-Suites-Florida-002121.en.htm תזמיני מראש רצויי ושאת מגיעה לשם תעשי כרטיס HI זה נותן הנחה בכל מקום של 5-10 פזו ללילה. תהני.....

gershon

8/9/2009 12:05:53 AM

יש להם הסעות מהשדה תעופה בשעות מסויימות ועולה לך רק 35$ תבררי איתם תתקשרי אולי יתמזל מזלך ואם את צריכה עזרה אשמח.