יעל

7/31/2009 10:46:40 AM

112

צניחה חופשית

מישהו יודע איפה הכי כדאי לעשות צניחה חופשית?? איפה הכי בטוח? הכי זול? ובקיצור מה הכי מומלץ?? תודה רבה -135-

מחפשים מלון בדרום אמריקה?

קבלו הצעות מחיר ישירות למייל

מור

7/31/2009 5:25:07 PM

שלום לכולם קודם כול איפה אתה נמצא? בארגנטינה תוכל לעשות צניחה בבואנוס איירס,קורדובה,ומר דל פלטה המחירים הם 50 פסו יקר או זול יותר בכול המקומות הללו כול מקום והיתרונות או החסרונות שלו אך אני מאמין שכולפ די אותו הדבר אם תרצה מידע נוסף או לצאת לצמיחה חופשית כאן בבואנוס איירס במחיר טוב אתה מוזמן לפנות אלי יובל "רד בואנוס איירס"

ליאורה

7/31/2009 7:53:43 PM

היי יעל אני לא יודעת איך המחירים ביתר המקומות אך אני יכולה לספר לך, כדי שתתחילי לאסוף מידע, על הפרטים במר דל פלטה ועל מבצע מיוחד של ההוסטל שלי, אותו כבר פרסמתי כמה פעמים. אצלינו צונחים מגובה 3000 מטר (כמו בבואנוס), בעיירה סמוכה, בנוף מקסים שמשלב ים, עיר, שמורות טבע, אגמים טבעיים ושדות ירוקים. הצוות הוא בעל נסיון רב ואיתם כבר צנחו אלפי ישראלים... אם כי תמיד צריך לזכור שמדובר בספורט אתגרי / אקסטרים. המחיר הרגיל בעיר הוא 600 פסו, שכולל הסעה, תמונות דיגיטליות ודי.וי.די לנו בהוסטל, בגלל כמות הישראלים שאני שולחת להם, יש לנו מחיר ומבצע מיוחד 555 פסו כולל תמונות, די.וי.די, חולצה וגם... לילה חמישי בהוסטל חינם (מחיר החדר נע בין 25 ל-45 ללילה כולל ארוחת בוקר ישראלית...........תלוי בסוג החדר הצניחות נעשות רק בסופי שבוע וצריכים להיות מינימום שני צונחים כמובן שתוכלי להנות מיתר האטרקציות בעיר, חלקן תוכלי לראות באתר שלי WWW.ETSELIORA.COM.AR או תצרי איתי קשר ישירות ואשמח להדריך אותך במה שאוכל המשך טיול נעים ליאורה etseliora_mardelplata@walla.com