עדי

7/27/2009 1:53:33 PM

241

טיול לארגנטינה באוקטובר

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

הי לכולם, אנחנו זוג טסים לארגנטינה באוקטובר לחודש מתחילת אוקטובר. עכשיו, אני מבינה שהולך להיות קצת קר... 1. יש מקומות שאליהם לא מומלץ להגיע בחודש הזה בגלל הקור? 2. האם יש איזשהו מסלול למי שנמצא רק חודש (רוצים לטעום קצת מהכל אבל לא מעוניינים בטרקים עם לינה בשטח) 3.האם חודש זה הרבה לארגנטינה וכדאי לעבור לעוד מדינה (נגיד ברזיל)? מצטערים מראש על ההצפה של השאלות אבל אין לנו שום מושג ובינתיים התגובות של אנשים הם: קר!! תודה על כל עזרה

יואב

7/27/2009 7:11:32 PM

אהלן...א.טיול של חודש ב.ארגנטינה לא בעונה ג. לא טרקים זה הרבה מדי מגבלות....האפשרות שיש לי להציע לך: בואנוס איירס...כמה שניתן להנות,יש סבירות מסויימת לימים יחסית נוחים,גם בתקופה שהיא לא העונה...הרעיון הוא לא לחשוב על פטגוניה,גם בגלל מזג אויר וגם בגלל שיש באיזור הרבה טרקים וזה לא מה שאתם מחפשים. מבואנוס איירס לפורטו איגווסו...תהנו מאחד פלאי תבל...משם תעברו את הגבול לפוז דה איגווסו(בצד ברזילאי) באוטובוס לשדה התעופה...יש אוטובוס מסודר שלוקח לשם...משם טיסה לפלורינפוליס,כי אם אני זוכר נכון...באוקטובר המזג אויר שם טוב,כמובן ביחס לזה שמדובר במזג אויר טרופי. החופים שם מפנקים...אבל אתם תוכלו לבחור באיזה שתרצו באיזור החוף הדרומי של ברזיל. כדי לרכוש טיסה בתוך ברזיל יש לכם את אחת החברות הפופולריות,גול שמה...(יש עוד חברה או שניים) http://www.voegol.com.br/Paginas/home.aspx

עדי

7/27/2009 9:05:55 PM

הי תודה על התשובה. נראה לי שלא הבנת אותי כל כך. אם יש טרקים שהם לא עם לינה בשטח אנחנו דווקא נשמח להמלצות. בקשר לברזיל, שאלתי באופן כללי אם חודש בארגנטינה זה יותר מידי. בהנחה ונהיה רק בארגנטינה יש מקומות נוספים ששווה להגיע חוץ מהאיגווסו? ובקשר למזג האוויר, מקריאה בפורום הדעות חלוקות וחלק אומרים שזו עונה נפלאה לטייל בארגנטינה... אז מה בעצם מזג האוויר? קריר אבל כזה שמאפשר טיולים? תודה שוב על העזרה

יואב

7/27/2009 10:57:22 PM

אהלן...אני לא הולך לבלבל אותך,מאחר והמקום שהכי חרשתי בד.אמריקה זה ארגנטינה....מהנקודה הצפונית ועד הדרומית... ישנם חלקים מקסימים שאתם יכולים לטייל בארגנטינה...כפי שאני יודע,בתקופה זו כפי שאני אמרתי אפשר לתפוס ימים של מזג אויר טוב בבואנוס איירס,אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים "ליפול על שבוע גשום"....כך שאתם צריכים להיות מעודכנים באתרי מזג אויר...ואם אתה שואל אותי,מנדוסה מקסימה,יש שם טיול אופניים מעולה בין יקבים....עשיתי אותו...אחד המקסימים! יש במרכז מנדוסה מסעדה מדהימה של אכול כפי יכולתך...הכל מהכל באיכות שלא ראיתי מימי...חלום שלי לפתוח מקום כזה! קורדובה,אחלה מסיבות...בחורות יפות...עיר מודרנית עם קטדרלות מקסימום....עיר שהמזג אויר שם בקבוע אפור,אותי זה משגע... גיחה למאר דה פלטה יעשה לכם טעימה של חופי דרום אמריקה....ואולי אם תראו שיש איזה כמה ימים של תחזית טובה ,הייתי נוסע לברילוצ´ה...בתקופה הזו הסקי בעיצומו...וימים של מזג אויר טוב יכניסו אותך לאוירה מדהימה של עיירה מדהימה... יש לי עוד המלצות,אבל מה שהצגתי לכם באופן כללי,יכול לעשות לשהות מקסימה בארגנטינה...אגב אם אתם במנדוסה,הייתי מנסה להתעדכן על פסטיבלים בסנטיאגו(צ´ילה) נסיעה לא ארוכה במיוחד והיא כייפית! תהנו

ליאורה

7/30/2009 4:57:49 PM

היי לארגנטינה ובכלל לכל דרום אמריקה יש מזג אויר שונה לגמרי מישראל... ההבדל העיקרי הוא - ה ג ש ם!... כאן יורד גשם כל השנה... ההבדל בין העונות הוא בטמפרטורה... למשל אצלינו במר דל פלטה, הגשמים הגדולים הם דווקא בקיץ - כמו בכל המדינות הטרופיות או הסוב טרופיות.......אבל אף אחד לא מתרגש מזה, להפך... תוכלו להיות בים בשיא הקיץ (בינואר או פברואר) לראות מרחוק איזה ענן רחוק, קטן ותמים... ותוך שתי דקות הוא מעליכם, מוריד מבול, לפעמים אפילו ברד... מה עושים? נכנסים לים!!!תוך כמה דקות זה עובר והשמש זורחת שוב!!!!!! אז, בקיצור... אל תתרגשו ממזג האויר, או לפחות, אל תבנו את הטיול לפי זה... פשוט תדעו שאתם מגיעים באביב... תכינו בגדים חמים וגם קצרים ...צאו לדרך... תזרמו... ותהנו אם תרצו עוד טיפים תפנו אלי ישירות... אשמח לעזור במה שאוכל ליאורה etseliora_mardelplata@walla.com WWW.ETSELIORA.COM.AR -156-

יותם

7/28/2009 9:21:33 AM

הי עדי לטעמי ומנסיוני הבעיה שלכם אינה מזג האוויר בארגנטינה באוקטובר, אלא הזמן הקצר העומד לרשותכם... נכון, יהיו מקומות בהם כאשר תצאו מן המלון יהיה לכם קר, לכן המציאו אבותינו החביבים את הלבוש החם... שאו עמכם בגדים חמים, זה יספיק אל מול הקור ! בנוגע לתכנית טיול, הנושא תלוי באופי ובקצב הטיול בו אתם מעוניינים. תוכלו לפזר את הטיול על פני ארגנטינה כולה, תוך מעבר מפנינת תיירות אחת למשנהה (בין מאות לאלפי קילומטרים בכל פעם), אך דעו כי לשם כך תאלצו להקדיש הרבה מכספכם וזמנכם; תוכלו גם למקד את הטיול באזור גדול אחד או שניים, כדוגמת אזור האגמים, אזור צפון-מערב ארגנטינה, אזור מנדוסה וכו´... מה שיצור עבורכם טיול מעמיק יותר ו"בזבזני" פחות; מובן שגם תוכלו למצוא את "שביל הזהב" שלכם בין שני הקטבים שציינתי, על פי רצונותיכם. אשמח להוסיף ולעזור לכם בתכנון וכן בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339