יעל

7/27/2009 1:45:51 PM

201

מעברי גבול באיגואסו

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

ברצוני לבקר במפלי האיגואסו מהצד הארגנטינאי וגם מהברזילאי. לפי מה שהבנתי, הצד הארגנטינאי יקר הרבה יותר, בכל הקשור ללינה אוכל וכו. אני נוחתת בפוארטו איגואסו ושאלתי היא האם כדי לישון בצד הברזילאי ולעבור את הגבול על מנת לטייל בצד הארגנטינאי, או שעדיף לישון לילה או שתיים בצד הארגנטינאי? ולחסוך כאב ראש במעבר הגבול? האם יש שעות פתיחה מסויימות למעבר הגבול? ואיך כדאי לעבור, באוטובוס או במונית? תודה רבה על עזרתכם... -137-

morag

7/27/2009 6:46:44 PM

שלום רב הצד הארגנטינאי אכן יותר יקר קצת בנושא הלינה אך איני בטוח שבהוסטלים ההבדלים משמעותיים בכלל גם במעבר הגבול אין צורך בכאב ראש כי לא חובה להחתים את הדרכון בשטח האיגאסו אבל אם אתה ממשיך מברזיל לארגנטינה אח"כ אז כן תצטרך להחתים אבל הסיפור הוא קצר ולא אורך הרבה זמן תוכל להגיע מכול צד לכול צד או באוטובוס או במונית אם ישנן שאלות נוספות אתה מוזמן לפנות אלי יובל סוכן נסיעות "רד בואנוס איירס" סוכנות נסיעות והוסטל

יואב

7/27/2009 7:14:26 PM

הייתי בשני הצדדים וטיילתי בערים עצמם...התחושה השלווה בצד של ארגנטינה,עושה טוב!...מה גם שהאוכל טוב יותר לדעתי!

שרון

7/28/2009 12:31:47 PM

לפי מה שהבנתי במונית יותר נוח וזמן ההמתנה במעבר הגבול קצר יותר מאשר לאוטובוס... השאלה מה ההבדל במחיר....... צריך לשקול זאת שם בהתאם לכסף ולזמן שיש..

יואב

7/28/2009 10:28:07 PM

כי אין ממש גבול...הנהדג של האוטובוס שואל אם יש למישהו צורך להחתים דרכון,אם כן אותו אדם יורד מהאוטובוס והאוטובוס ממשיך לנסוע....אני לדוגמה לא החתמתי דרכון...בגבול הזה שמדובר באתר הכי מתוייר באיזור הדבר הזה גם לא נבדק