יובל

7/26/2009 5:53:24 PM

174

שווה או לא ?

עשו עכשיו ביטוח לדרום אמריקה וטיילו בראש שקט

התייעצו איתנו בוואצאפ

בעקרון אני מתכנן לטוס ב24 באוקטובר אבל ב18 באוקטובר יש משחק ריבר מול בוקה ואני מתחיל את הטיול בבואנוס . מה שהבנתי אין יותר מידי מה לעשות שם . לפחות לא יותר משבוע וכל העניין של הטראקים בדרום מתחיל אמצע נובמבר פחות או יותר . יש מה לעשות בארגנטינה עד לתקופה של הטראקים?? כי חבל לפספס כזה משחק . כמה עולה כרטיס למשחק הזה והאם שווה לקנות בארץ כבר או שם ? תודה לעוזרים .

יותם

7/27/2009 8:30:41 AM

אהלן הסופרקלאסיקו, שהוא הדרבי הגדול בין ריבר פלייט ובוקה ג´וניורס, הוא הרבה מעבר לסתם עוד משחק כדורגל. מדובר באחת החוויות המרגשות, הצבעוניות והמטורפות שתוכל לחוות בארגנטינה ! אם אתה אוהב את המשחק ורוצה לקחת חלק בחוויה יוצאת הדופן הזו יחד עם הקהל הטוב בעולם = הקדם את הטיסה, לא תצטער ! כרטיסים למשחק ניתן יהיה לרכוש מספר ימים בסה"כ לפני המשחק עצמו, אך תוכל לשריין כרטיס כזה עוד מן הארץ, אם תפנה אל הסוכנות אותה אני מייצג. בבואנוס איירס תוכל בהחלט לבלות כשבוע ואף יותר מכך, כאשר אני ממליץ לך, בין השאר, לקחת קורס בסיסי בספרדית, שיפתח עבורך דלתות רבות ומגוונות במהלך הטיול שלך. תקופת הטרקים בדרום מתחילה כבר באוקטובר, אך כיוון שחלקם עוד יהיו סגורים או סגורים חלקית, אני מציע לך להגיע מבואנוס איירס לחצי האי ואלדס, ומשם דרומה לאורך כביש מס´ 3, עם עצירות של יום-יומיים או יותר בכל נקודה מעניינת, אל אושואיה. מאושואיה טרק את דרכך צפונה בין ארגנטינה וצ´ילה. לצורך הענין ממליץ לך על ספרי "טרקים וטרמפים בפטגוניה", שיעזור לך בשלבי התכנון של הטיול שלך וכן במהלך הטיול עצמו. ספר זה יתן לך את הידע והכלים הדרושים ליצירת טיול שיתאים במיוחד עבורך ! אשמח לעזור בכל שאלה נוספת ! להתראות, יותם אדלמן, בשם צוות "קאסה זולה" = סוכנות נסיעות, אכסניה והשכרת דירות בבואנוס איירס, ארחנטינה מייל: info@casazoola.com.ar טלפון: 54-11-43421187 טלפון ישראלי במחיר שיחה כמו בבית: 03-7229339

דניאל

7/27/2009 8:55:08 AM

??? אנחנו נוחתים בבואנוס ב29 לאוקטובר וחבר שלי ממש רוצה ללכת למשחקץ..

morag

7/27/2009 6:41:19 PM

שלום לכולם אם תרצו כול מידע לגבי משחקים המתרחשים בבואנוס איירס או בארגנטינה בכלל תוכלו או לבדוק בלינק הבא: http://msn.foxsports.com/fsla/argentina/schedule או שתוכלו ליצור עימנו קשר ואנו נשמח לעזור בנוסף נוכל לספק לכם את הכרטיסים לכול המשחקים במחירים הזולים ביותר בקרוב בנוסף מתקיים משחק בין ארגנטינה לברזיל לכול מי שחפץ בכרטיס אנו מציעים כרטיסים לכול היציעים השונים ושוב כמו שכבר ידוע לכולם אנו מתחייבים על המחיר הטוב ביותר יובל סוכנוס נסיעות "רד בואנוס איירס" redbuenosaires1@gmail.com