אסף

6/29/2009 8:13:01 PM

249

כמה זמן צריך לקונקשן מוצלח?

אהלן. שאלה קריטית מאוד, האם טיסה מקוזקו לפורטלזה, בה יש 50 דק´ בלימה למעבר בין מטוסים של חברת TACA, יספיק לנו כדי לא להפסיד את הטיסה? יש גם את הקטע שהתיקים אמורים לעבור אוטומטית ממטוס אחד למטוס שני... הם באמת יעברו? שווה לקחת את הטיסה הזאת (שהיא קצת יותר זולה) או שווה להוסיף 200 דולר נוספים כדי להאריך את הזמן בין הטיסות? תודה!

morag

7/1/2009 11:41:40 AM

שלום שלום אם הטיסה הינה באותה חברה במקרה הזה TACA כלומר שני הטיסות איתם אז זה בסדר כי גם אם תאחרו לטיסה או חס וחלילה לא יגיעו המזוודות אז החברה אחראית על הכול!! אם הטיסה בשני חברות שונות אז האחריות היא עליכם בלבד ולא מומלץ לקחת טיסה זו!!

אסף

7/1/2009 1:47:48 PM

לא מספיקים להגיע לטיסה השניה? 2 הטיסות אכן של TACA. נניח ובאשמתם אני לא מספיק להגיע למטוס, והטיסה ממריאה בלעדי, כמה זמן בממוצע עד שמוצאים טיסה חלופית? מה גם שיש בהמשך אותו יום, בערב, טיסה של חברת TAM מסאו פאולו, ואם לא נגיע לטיסת הקונקשן אנחנו עלולים שלא להגיע גם לטיסה שאחריה.... (מדובר ב-23/7 מקוזקו לפורטלזה אם יש הצעות מעניינות...)

morag

7/1/2009 2:57:49 PM

לטיסת המשך בגלל עיכוב שנגרם אצל אותה חברת התעופה אם ידאגו לכם לתחלופה ללא תוספת תשלום אם יהיה טיסה עוד באותו היום הם יעלו אתכם עליה מה שקורה בדרך כלל. אך הבעיה שתיווצר חס וחלילה אם איחרתם הם לא יהיו אחראים לטיסה עם חברת TAM כמובן שתוכלו להיתווכח ולנסות לקבל מהם פיצוי אך רצוי לבצע טיסת המשך בחברה אחרת בהפרש גדול של שעות אני חוזר שוב אם טיסת ההמשך היא באותה חברה אין לכם מה לדאוג יובל "רד בואנוס איירס"