עמרי

6/24/2009 1:50:53 AM

194

נחיתה באקוואדור

היום ביררתי על טיסות לדרום אמריקה. המסלול שלי מתחיל בקיטו ומסתיים בריו. מצאתי טיסות לקיטו אבל אז הסוכנת אמרה שאני לוקח סיכון בגלל שאין לי מראש כרטיס טיסה יציאה מאקואדור (הכרטיס חזרה שלי לארץ מסאו פאולו) קיים סיכוי שלא יכניסו אותי למדינה (אקואדור), לא יעלו אותי על המטוס בארץ או שיעשו את זה רק אם אני אקנה כרטיס טיסה יציאה מאוקודור. היא המליצה לי לקנות מראש כרטיס טיסה מאקודור למדינה אחרת בדרום אמריקה, גם אם הוא "פקטיבי" על מנת לא לקחת את הסיכון. נשמע לי קצת מוזר - אחרי הכל אני יכול להסביר להם את מהות הטיול ואת הכוונה שלי לצאת יבשתית מאקוואדור. הסוכנת צודקת?

איל

6/24/2009 2:33:57 AM

כדאי מאוד לברר את הדברים האלה עם סוכן/נת שמתמצאים בטיולי צעירים או בדרום אמריקה, והכי טוב זה סוכן שמתעסק הרבה עם שניהם. באופן כללי לא אמורה להיות בעיה. פעם בכמה שבועות מופיעה השאלה הזאת בפורום, כל פעם בנוגע למדינה אחרת, והתשובות הן תמיד אותו דבר, "לא אמורה להיות בעיה". כמעט תמיד הנחיתה היא במדינה אחת והטיסה חזרה היא ממדינה אחרת. אלפי מטיילים עושים את זה כל שנה וב99 אחוז מהמקרים לא עושים בעיות.

עדאקי

6/24/2009 4:01:58 AM

שלום, כמו שכבר כתבו לך, זה עניין של מזל. יכול להיות שחברת התעופה תבקש ממך כרטיס יציאה כבר בעלייה למטוס בישראל. יכול להיות שבטיסת בקישור יבקשו לראות כרטיס. וכמובן שיכול להיות שיבקשו ממך בכניסה לאקוודור וכל מדינה שתכנס בטיסה. ואז תצטרך לקנות כרטיס במקום שיאשר לך לעלות למטוס או להכנס למדינה. זה קורה לעיתים רחוקות אבל זה קורה. אופיר מקיטו.

עמרי

6/24/2009 9:23:12 AM

אני צריך לקנות כרטיס כזה מראש,כבר עכשיו? או האם תמיד תיהיה אפשרות לקנות כרטיס כזה בשדה תעופה במידה ואני אצטרך?