ביטוח נסיעות

                                   

                 ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטכארד

ביטוח נסיעות לחו"ל זה פספורטכארד – הפתרון האידיאלי לגולשי גרינגו

חברת פספורטכארד מציעה כרטיס אשראי נטען שמשלם את התביעות עבורך במהלך טיול בחו"ל.

הביטוח מציע:

- משתמשים בכרטיס בלי להוציא כסף מהכיס

- לאסוף קבלות עבור טיפולים רפואיים? לא עוד! – תביעות רפואיות ואיחור כבודה מסתיימות במקום וללא השתתפות עצמית.

- המוצ'ילה / מזוודה לא מגיעה בשדה תעופה? אין בעיה – חברת פספורט קארד – תטעין את הכרטיס שלכם ב-150 דולר בסכום מזומן על מנת שתוכלו להסתדר.

- ביטוח נסיעות לכל אחד ובכל מצב – יש לכם אסטמה או מצב רפואי קיים ורוצים לעשות טראקים? אין בעיה. ניתן להתאים את תוכנית הביטוח במיוחד בשבילך כך שתכסה אתכם בכל מצב ובלי "הפתעות" בכפוף לחיתום רפואי ואישור רופא.

- אפשרות קלה וידידותית לבטח מצלמות, טאבלטים וטלפונים – כל שתוכלו לא לדאוג ולהתרכז בדברים החשובים.

- רכשתם כרטיס טיסה ומלונות בחו"ל? – אפשר לבטח את עצמכם במקרה של ביטול – כך אם תימנעו מטיסה בגלל סיבה רפואית תוכלו לקבל את כספכם בחזרה.

-  קורה לכם משהו ואתם לא יודעים מה לעשות? – תוכלו להתקשר למוקד החברה באמצעות מספר טלפון חינם מכל מקום בעולם ולקבל הנחיות היכן הרופא הכי קרוב אליכם גאוגרפית ולשוחח עם רופא שזמין עבורכם 24/7.

להצטרפות לביטוח פספורטכארד

פספורטכארד – מדוע מתאים לטיולים במרכז ודרום אמריקה:

אנו בגרינגו מידי פעם מקבלים דיווחים של מטיילים אשר הזדקקו לטיפול רפואי במהלך הטיול בדרום / מרכז אמריקה ומאמנים שזה הפתרון הכי נוח בשבילכם. טיולי תרמילאים מתאפיינים בכך שהם ארוכים יותר מטיול ממוצע.

כאשר התרמילאי נזקק לטיפול בבית חולים לדוגמה – יאלץ החולה להוציא כסף מכיסו ולשלם למרפאה "לאסוף קבלות" ולגשת לתבוע את חברת הביטוח כאשר יגיע לישראל. ברגע שמצב רפואי מתרחש, המטייל יכול לסגור לעצמו את מסגרת האשראי דבר שיכול לקצר את הטיול ולהשיבו ארצה מוקדם מהצפוי.

הביטוח של פספורטכארד מציע כיסוי של ביטוח ספורט אתגרי המתאים לפעילויות כמו שיט בקיאקים, באנג'י, צניחה חופשית, צלילה וכד'. חובה לרכוש כיסוי זה לכל הנוסעים לדרום/מרכז אמריקה

                              

 

 

 

הביטוח מתבצע באמצעות סוכנות הביטוח אנגלמן ובניו.