פיריאפוליס

טיפים של גולשים על פיריאפוליס

קצת על פיריאפוליס

פיראפוליס - Piriapolis
בין פונטה דל אסטה למונטווידאו נמצאת פיריאפוליס (600 תושבים), שהוקמה במקור כעיר של בתי מרחץ במאה ה-19. כמו בכל ערי החוף באורוגוואי, גם בזו יש טיילת לאורך הים וחופים נעימים. בחודשי הקיץ תמצאו כאן תיירים ויש גם חיי לילה לא רעים. לפיריאפוליס יש לא פחות מ-25 ק"מ של חופי ים, החופים ברובם נוחים לרחצה ולרביצה על החוף ביחד עם האורוגוואים, הארגנטינאים ושאר תיירים.
בתוך העיר ניתן לקחת רכבל לפסגת הגבעה (Cerro San Antonio) ולצפות על כל האזור.
לחובבי החיות יש ב- Playa Colorado יש מרכז ימי להצלת יונקים ימיים פצועים.

לעוד טיפים של גולשים על פיריאפוליס הוספת טיפ

אין טיפים עדיין, אתם מוזמנים להוסיף משלכם ולזכות בתהילת עולם

האטרקציות העיקריות נמצאות קצת מחוץ לעיר:

Castillo de Piria
בית שהוקם כסגנון ארמון וורסאי (אך קטן הרבה יותר) על ידי מייסד העיר, ובו נמצא מוזיאון העיר. סגור בעונות שונות של העונה אז מומלץ לוודא מראש.

Cerro Pan de Azucar
"הר לחם הסוכר" בתרגום חופשי הוא ההר השלישי הכי גבוה במדינה, ונראה היטב מכל האזור (הכניסה היא מכביש 37). בתחתית ההר ישנו מעין גן חיות (מעולה לא רק לילדים), ובראשו מוצב פסל ענקי של צלב אליו ניתן לטפס בשביל (יש מפה בכניסה לגן החיות מומלץ לצלם בסמארטפון, על שביל הסימון מורכב מחיצי צבע מצוירים על הסלעים).

 Eco Park Pan de Azucar
אפשרות מומלצת אם כי יש לוודא מראש שהפארק פתוח ורצוי לתאם הגעה מראש! הכניסה קשה לאיתור ומחייבת רכב. מכביש 37 (כשבאים מהעיר פיריאפוליס) פונים שמאלה לכביש המהיר Inter Balnaria , ביציאה הראשונה עושים פרסה, חוזרים על עקבותיכם וכמאתיים מטר לפני הפנייה חזרה לכביש 37 ישנה דרך עפר הפונה ימינה במעלה ההר. לאחר נסיעה איטית של כחמש דקות בדרך חצץ מגיעים לשער מצד שמאל. נכנסים בו והגעתם. בפארק מציעים פעילויות מגוונות – אומגה, סופרמן, סנפלינג, הליכות יום וטיולי סוסים, בנג'י ועוד.

ניתן להגיע לפיריאנפוליס בצורה נוחה וקלה באוטובוס של כשעה נסיעה ממונטווידאו. ישנה עוד אופציה להגיע ממונטווידאו גם במעבורת.